PRO8L3M – ART BRUT 2 (2020) pobierz cały album chomikuj

PRO8L3M powraca z wydawnictwem zatytułowanym „Art Brut 2”. Jest to kontynuacja kultowego już dzisiaj nieoficjalnego mixtape z 2014 roku zatytułowanego „Ar Brut”. Mixtape Oskara i Steeza ukazał się wtedy nakładem RHW Records i wyprzedał się w limitowanym nakładzie 3500 sztuk. Nowa płyta PRO8L3M-u „Art Brut 2” wykorzystuje popularne sample z polskiej muzyki z lat 70, 80 i 90. Cała rzeczywistość przedstawiona na płycie jednak mocno nawiązuje do lat 90 i 00. Oskar opowiada jak wyglądało dorastanie w czasach wczesnego, pięknego, dzikiego kapitalizmu lat 90. Życie wtedy toczyło się w totalnym oderwaniu od dzisiejszych technologii.

Na płycie PRO8L3M – „Art Brut 2” usłyszymy jednak utwory lżejsze jak i te które zawierają refleksyjne teksty, często autobiograficzne. Materiał będzie bazować w całości na opracowaniach sampli z polskiej muzyki rozrywkowej i elektronicznej. ​Formuła wskazuje na pewien prymitywizm twórczy, którego styl będzie wypadkową surowych brzmień znanych z “Art Brut” z bardziej wysublimowaną produkcją “Widma”.

PRO8L3M – ART BRUT 2 DOWNLOAD

POBIERZ


Sprzedaż preorderu urchomiona na stronie PRO8L3M szybko dobiegła końca. Wersje limitowane z kolekcjonerskimi dodatkami w postaci Pin Art Brut, czy farby (Burner 600 Molotow x Fuzi x PRO8L3M ) wyprzedały się z miejsca! Obecnie dostępna jest już tylko i wyłącznie jedynie standardowa wersja płyty. A warto tutaj dodać też, że duet przygotował, aż trzy wersje prerderowe nowego albumu. 

Na płycie oprócz członków zespołu usłyszymy wyłącznie Majkę Jeżowską oraz zespół Wanda i Banda. Premiera albumu PRO8L3M – Art Brut 2 już 6 marca 2020 roku!


TRACKLISTA PRO8L3M – Art Brut 2

 1. Koło fortuny
 2. W domach z betonu
 3. Matchboxy
 4. Na rympał
 5. Piekło jest w nas gościnnie: Majka Jeżowska
 6. Przebój nocy gościnnie: Wanda i Banda
 7. Noc
 8. Street Fighter
 9. Zadzwoń do mnie
 10. BMK
 11. Mistrz ping-ponga
 12. Szansa na sukces
 13. Dym
 14. Bagaże
 15. Skrable
 16. Outro

Trasa koncertowa Art Brut 2 Tour

Złapać ten materiał w formie fizycznej graniczy z prawdziwym cudem. Także na aukcjach internetowych osiąga on już zabójcze wręcz ceny. Musimy się teraz zastanowić czy kontynuacja Art brut będzie cieszyć się podobnym sukcesem? Z pewnością! PRO8L3M przygotowało specjalną trasę koncertową. W Lublinie na scenie pojawi się także Sokół z najbardziej kultowymi kawałkami. Spodziewajcie się zupełnie nowej oprawy wizualnej przygotowanej specjalnie na Art Brut 2 Tour i masy muzycznych doznań. No to jeszcze raz – co powiecie na lufę z PRO8L3Mem? Im się nie odmawia.

Toruń – 13 marca
Poznań – 14 marca
Łódź – 20 marca
Gdańsk – 21 marca
Lublin – 3 kwietnia
Warszawa – 4 kwietnia
Kielce – 17 kwietnia
Wrocław – 18 kwietnia
Katowice – 24 kwietnia
Kraków – 25 kwietnia

TEST DRIV3

PRO8L3M z okazji premiery ART BRUT 2 wspólnie z adidas Originals zaprasza na TEST DRIV3 nowego materiału. Trzy wieczory i spektakularna formuła, która Was zaskoczy. Wspomnienia, wczesny dziki kapitalizm, ulice Warszawy, życie bez technologii. Cztery koła, trzy paski i podróż w czasie, której nie zapomnicie. To wszystko w ujęciu najnowszych multimediów. TEST DRIV3 to wydarzenie towarzyszące premierze najnowszego materiału PRO8L3M i unikalna okazja do przedpremierowego odsłuchu „Art Brut 2″. Na kilka dni przed oficjalną premierą albumu jedna z warszawskich industrialnych przestrzeni zostanie zamieniona w świat przedstawiony w „Art Brut 2″. TEST DRIV3 to jedyna jazda próbna na nadchodzącym materiale.

Pro8l3m – Art Brut 2 download cała płyta pobierz

cała płyta, tekst, tour, TEST DRIV3, koszulka, spotify, peb, ulub, download, empik, soundcloud, chomikuj, instagram, cały album, bluza, allegro, mixtape pobierz, farba, mp3, preorder, nowy album

Dodaj komentarz