Oliver Olson – Krochmal (2020) pobierz cały album chomikuj

Oliver Olson debiutuje ze swoim wydawnictwem zatytułowanym krótko „Krochmal”. Olson jest reprezentantem BOR Records i jednocześnie pochodzi z Zabrza. Za produkcję płyty składającej się z 14 utworów odpowiada jeden producent, czyli Gibbs. Należy tu podkreślić, że różnorodność gatunków muzycznych od ulicznych, kipiących świeżością bangerów, przez klasyczne rapowe bębny po deep housowe brzmienia od Gibbsa idealnie współgrają z mocno przesiąkniętym emocjami rapem Olsona.

Oliver Olson – Krochmal DOWNLOAD

POBIERZ


Na albumie pojawią się również inni znani raperzy. Gościnnie na płycie usłyszymy Palucha, Kartky’ego, Gedza, Fonosa, czy Kacpra HTA. Preorder płyty można zamówić od jakiegoś czasu na stronie BOR SHOP. Premiera płyty Oliver Olson – Krochmal już 6 marca 2020 roku. Co ciekawe płyta w wersji preorderowej zawiera dwa bonus tracki oraz plakat podpisany przez Olivera Olsona.


TRACKLISTA Oliver Olson – Krochmal

 1. Intro
 2. Vibe (feat. Paluch)
 3. Gest
 4. Standard
 5. Wdech
 6. Parter
 7. Ból (feat. Kartky)
 8. Stres
 9. Meksyk (feat. Kacper HTA & Gibbs)
 10. Puzzle (feat. Gedz)
 11. Tester (feat. Fonos)
 12. Krochmal
 13. Pętla (feat. Nicole)
 14. Outro
 15. Inny Wymiar [Bonus Track]
 16. Dopamina [Bonus Track]

Oliver Olson – Krochmal download cała płyta pobierz

spotify, peb, ulub, download, empik, tekst, tour, koszulka, instagram, cały album, bluza, allegro, mixtape pobierz, mp3, preorder, soundcloud, chomikuj, cała płyta, nowy album

Dodaj komentarz