Major SPZ – NIEL3GAL pobierz album download

Major SPZ wydaje kolejny album, tym razem pod tytułem NIEL3GAL. Nielegal to krążek, który uruchomił iskrę w karierze Majora SPZ. Iskrę, która przeobraziła się w prawdziwy ogień. Po kilku legalach nadszedł czas na trzecią część tego kultowego wydawnictwa – NIEL3GAL!!!

„Mamy nowego kota – Major Dwie Belki Gwiazdka!”

Charyzma i brudny bezkompromisowy styl artysty powrócił by zamknąć Trylogię naprawdę mocnym materiałem. Major nie daje zapomnieć o korzeniach swojej twórczości idealnie wpasowując się w koncept Nielegali. Warstwa muzyczna to prawdziwe perełki od takich producentów jak Newlight$, Opiat czy Ślimak. O gościach dowiecie się już wkrótce. Za nieskazitelne brzmienie płyty odpowiada Shimz stawiając produkcje na najwyższym poziomie.

Gościnnie na albumie udzielili się: Ślimak, Opiat, Olosolo, Dj Soina, Ruskie Fajki, Kabe, Newlight$, Shimz, Żabson i Dj Decks.

Major SPZ – NIEL3GAL DOWNLOAD

POBIERZ


Tylko w wersji pre-order znajdziecie unikatowe, limitowane dodatki idealnie wpisujące się w ideę Niel3gala. Jest na co czekać – Cały czas Specnaz!

Wysyłka płyty zaczyna się od 14.10.2020, czyli niemal w dzień premiery.

TRACKLISTA Major SPZ – NIEL3GAL

  1. Escort Girl
  2. Żapka
  3. Kręcę feat. Ruskiefajki, Dj Decks

Major SPZ – NIEL3GAL download cała płyta pobierz

nowy album, empik, cały album, spotify, soundcloud, mp3, cała płyta, chomikuj, bluza, preorder, ulub, koszulka, allegro, bonus, tekst, download, za darmo, tour, mixtape pobierz, instagram, peb

Dodaj komentarz