Avi x Louis Villain – Spis Dzieł Sycylijskich (cała płyta 2019)

„Spis Dzieł Sycylijskich” to już druga pełnoprawna płyta duetu Avi x Louis Villain. Jest to też druga część ze zbioru sycylijskiej trylogii. Kontynuacja pojawia się w rok po premierze albumu debiutanckiego, czyli „Zbioru Pieśni Sycylijskich”. Na nowej płycie usłyszymy całkowicie nowe historie ubrane w niezwykłe melodie i ciekawe rytmy.

Cała droga artystów była w pełni obfitująca w tak zwane „przypadki, które nie są przypadkami”. Była ona niezwykle zaskakująca, często też kręta i nie do końca oczywista. Jak piszą sami artyści rok pomiędzy obydwoma wydaniami nie był czasem odcinania kuponów, czy odpoczynku. Był to okres całkowitego oddania sztuce i bardzo ciężkiej, długotrwałej pracy. Wszystko to obfituje w niesamowite efekty. Efekty w postaci muzyki, która miesza w sobie nie tylko dosadną, mocno uliczną nawijkę, ale też poetycką wrażliwość.

Avi Spis Dzieł Sycylijskich DOWNLOAD

POBIERZ
„Spis Dzieł Sycylijskich” to solidna porcja dobrych utworów. Nie brakuje tu mocnych bangerów. Jest też miejsce na pijackie gawędy oraz często wręcz bolesne rozliczenia z rzeczywistością. Styl, który to wszystko łączy w niezwykle spójną i logiczną całość charakteryzuje niepodrabialne brzmienie. Ale też sam jego charakter oraz to, że powstał dzięki przemyślanemu zrównoważeniu.

Avi & Louis Villain stworzyli kolejną doskonałą pozycję w swojej dyskografii. Zrobili to dzięki szukaniu w muzyce magii, a nie trendu, natomiast w słowach szukając treści a nie tylko brzmienia. Spis Dzieł Sycylijskich to zdecydowanie album, którego na pewno nie da się podrobić. Być może przez to ciężko będzie go też odpowiednio sklasyfikować. Pewne jest to, że album ten nie mógł zostać stworzony przez kogokolwiek innego.

Premiera albumu

Premiera albumu zaplanowana jest na 5 lipca 2019 roku, chociaż pierwotnie był to 21 czerwca 2019 roku. Preorder płyty można zakupić wyłącznie za pośrednictwem oficjalnej strony internetowej. Dominik Nowakowski z Takiese Studio opracował projekt okładki, oprawę wizualną projektu i całą poligrafię. Na płycie gościnnie zobaczymy ReTo, Borixona, Bonsona oraz Kozę.


TRACKLISTA ALBUMU „Spis Dzieł Sycylijskich”

 1. Prolog
 2. Harmonia
 3. Epitafium (Ft. ReTo)
 4. Pietà
 5. Gotti (Ft. Borixon)
 6. Królestwo
 7. Jak mam żyć? (Ft. Bonson)
 8. Doberman
 9. Módl się za nami (Ft. Koza)
 10. Rimbaud
 11. Ange Ou Demon
 12. Molto Bene
 13. Manifest
 14. Epilog

Avi x Louis Villain feat. ReTo – EpitafiumAvi x Louis Villain – Ange Ou DemonAvi x Louis Villain – Apokryfy Dzieł Sycylijskich [pobierz]

Do płyty zawarty jest dodatek w postaci kolejnego mini albumu. Na nim znajdują się tylko trzy utwory, na których gościnnie występują Filipek oraz Kaz Bałagane.

Tracklista Apokryfy Dzieł Sycylijskich

 1. Poeta wyklęty feat. Filipek
 2. Walkiria
 3. Champs Elysees feat. Kaz Bałagane

Dodaj komentarz