Kali x Major – HUCPA pobierz album download

Kali wspólnie z Majorem SPZ zdecydowali się na wydanie albumu pod tytułem HUCPA na którym komentują minione i bierzące wydarzenia w Polsce i na świecie! Hucpa ma być albumem elektrycznym, bardzo mocno zaangażowanym społecznie, który ma dać ciekawe spojrzenie na aktualne mocno kontrowersyjne wydarzenia.

Wybuchowa mieszanka stylów obydwu raperów gwarantuje hitowe produkcje, w których nie zabraknie bezpardonowej krytyki systemu, jak i przemyśleń dotykających sfery życiowej człowieka w XXI wieku.

Doskonale dysponowani autorzy “Hucpy” zadbali, aby w dobie “plandemii strachu”, muzyka niosła zarówno pokrzepienie, jak i była formą czystej rozrywki.
Pomimo odmiennych styli, raperzy wypracowali idący z biegiem czasu kompromis.

Hucpa przypadnie do gustu zarówno fanom klasyki gatunku, jak i zwolennikom nowoczesnej formy i brzmienia, o które zadbał Sir Mich, gwarantując najwyższą muzyczna jakość.

Producenci oprócz wspomnianego Sir Micha to: Worek, 2k, ChinoAp, HVLL, Newlight$, Flvwlxxs.

Album okraszony zwrotkami takich artystów: Sarius, Kabe, Malik Montana, Żabson, PlanBe, Dedis, Kamelito, Dawid Obserwator, Intruz i Josef gwarantuje różnorodność stylistyczną oraz szerokie spektrum spojrzenia na poruszane tematy.

Kali x Major – HUCPA DOWNLOAD

POBIERZ


Premiera nowej, wspólnej płyty KALI & MAJOR pod tytułem HUCPA odbędzie się już 11 grudnia 2020 roku. Zamówienia złożone do północy 09.12.2020 zostanądostarczone już w dzień premiery. Płytę będzie można zakupić przedewszystkim na stronie oficjalnej sklepu GanjaMafiaShop.

Zamówienie HUCPY skutkować ma otrzymaniem dodatkowych gratisów! Oprócz głównego albumu otrzymamy także drugie CD z wykorzystanymi instrumentalami. W pakiecie także brelok 3d, wlepki, plakaty oraz pudełko z zestawem.

TRACKLISTA Kali x Major – HUCPA

1. PUK! PUK! PROD NEWLIGHT$ & K4M
2. MONA LISA PROD SIR MICH
3. HUCPA PROD WOREK
4. F ** K SYSTEM FEAT SARIUS, KAMELITO, INTRUZ, DAWID OBSERWATOR, DEDIS PROD SIR MICH
5. ECHO FEAT MALIK MONTANA, JOSEF PROD WOREK & CHINOAP
6. CALIFORNIA FEAT PLANBE PROD SIR MICH
7. 6 6 6 FEAT KABE, ŻABSON PROD SIR MICH
8. SI PROD 2K & SERGIUSZ
9. NAD RANEM PROD SIR MICH
10. EMPATA PROD NEWLIGHT$
11. YAKUZA PROD FLVWLXSS
12. WSTAWAJ PROD WOREK & HVLL


Kali x Major – HUCPA download cała płyta pobierz

download, preorder, koszulka, chomikuj, mixtape pobierz, bonus, bluza, nowy album, instagram, tekst, soundcloud, peb, allegro, empik, mp3, cały album, ulub, za darmo, cała płyta, spotify, tour