Peja / Slums Attack – BLACK ALBUM pobierz album download

Peja Slums Attack przedstawiają „BLACK ALBUM”, czyli kontynuację udanej współpracy Rycha Peji i Magiery (25_godzin, G.O.A.T., 2050) w ramach 20 studyjnej długogrającej płyty. Jak do tej pory usłyszeliśmy już kilka numerów promujących krążek takich jak: Czarny Psalm w klimacie nowoczesnej klasyki oraz Michael Buffer stylistycznie nawiązujący do takich bangerów jak Game Changer, czy Taran. Zobaczyliśmy już też klip do utworu Maybach oraz Cash Flow. 
Black Album to starannie wyselekcjonowane kompozycje Magiery, które stanowią świetne tło dla narracji mistrza Rycha. Na płycie goście zarówno z Polski jak i wielkie gwiazdy z USA. 

Na szczególną uwagę zasługuje utwór Wracam z dalekiej podróży czy choćby Hard Talk. Odmienny klimat na płycie to Morote Gari i najbardziej oryginalna kompozycja – Chwasty. Na najnowszym projekcie nie zabraknie eksperymentów w postaci Mad libs Rap. Stary dobry Rychu to Kawałki takie jak: Mrok, Jak żyć?, Moje pióro, czy choćby Pomniki. 

Artysta przewidział bonus tracki do wersji CD preorder i preorder deluxe. Obie wersje zawierać będą również dodatkowe CD, a do wersji preorder deluxe dołożymy jeszcze jedną darmową płytę. 

Peja / Slums Attack – BLACK ALBUM DOWNLOAD

POBIERZ


Black Album będziecie mogli nabyć w specjalnych pakietach z poprzednimi wydawnictwami w dowolnym zestawieniu. 
Do tego dochodzi specjalnie na tę okazję wyprodukowany merch i gadżety, które dołożymy do limitowanego boxu deluxe. 

Rychu nie powiedział jeszcze ostatniego zdania, zatem już w przyszłym tygodniu powstaną kolejne dwa utwory aby poczucie dobrze spełnionej pracy było rzeczywiście namacalne.
Black Album is Coming

Premiera płyty BLACK ALBUM już 17 września 2020 roku!

TRACKLISTA Peja / Slums Attack – BLACK ALBUM

 1. Czarny Psalm
 2. Mrok feat. Lukasyno
 3. Michael Buffer
 4. Cash Flow
 5. Hard Talk feat. Big Shug
 6. Pandemonium
 7. Mad libs rap
 8. Wejście Smoka
 9. Jak żyć? feat. Smoothe da Hustler & DVJ. Rink
 10. Wracam z dalekiej podróży
 11. Morote Gari
 12. Maybach
 13. Moje pióro feat. Oxon
 14. R-A-P (Umiem w linijki)
 15. Pomniki feat. Ero
 16. Chwasty
 17. Wielka Improwizacja (RMX Magiera)
 18. Hot 16 Challenge 2

Peja / Slums Attack – BLACK ALBUM download cała płyta pobierz

nowy album, za darmo, tour, download, mp3, peb, tekst, ulub, koszulka, chomikuj, allegro, cała płyta, soundcloud, cały album, bonus, instagram, empik, bluza, spotify, mixtape pobierz, preorder

Dodaj komentarz