Alberto x Viki Gabor – Usuń strach [tekst mp3 pobierz]

Premiera nowego utworu muzycznego Alberto x Viki Gabor – Usuń strach przynosi świeży powiew na scenę muzyczną. Utwór, który został wyprodukowany przez nbalvcky, jest połączeniem energetycznego tempa z głębokim przekazem. Tekst utworu zawiera inspirujące słowa o przezwyciężaniu strachu i wierze we własne marzenia. „Współosuń strach, na krótką chwilę daj się porwać, próbuj chociaż jeden raz, nie myśleć o tym co złe,” to motywujące słowa, które przywołują pozytywną energię i determinację. Utwór zachęca do pokonania własnych obaw i podążania za marzeniami, nawet w obliczu trudności.

Wokalne wykonanie Alberto i Viki Gabor doskonale oddaje emocje zawarte w tekście, tworząc spójną całość. Producentem wykonawczym jest KING YETI, a reżyserią zajął się Edward Grygianiec. Teledysk wyróżnia się profesjonalną realizacją i dbałością o detale, co w połączeniu z dynamiczną muzyką tworzy niezapomniane wrażenie. Usuń strach to utwór, który skłania do refleksji nad własnymi lękami i stawianiem im czoła w imię rozwoju osobistego. Premiera tego dzieła muzycznego z pewnością nie pozostanie niezauważona przez fanów muzyki pop.

Alberto x Viki Gabor – Usuń strach DOWNLOAD

POBIERZ


Tekst: Alberto x Viki Gabor
Tytuł: Usuń strach
Producent: nbalvcky
Label: miejskajungla

Alberto x Viki Gabor – Usuń strach lyrics, tekst piosenki, tekstowo, genius

Współosuń strach, na krótką chwilę daj się porwać, próbuj chociaż jeden raz, nie myśleć o tym co złe, życie sypie wciąż w oczy piach, na krótką chwilę daj się porwać, próbuj chociaż jeden raz, nie myśleć o tym co złe.
Ludzie oceniają nas z gory, nie znają całej drogi, ale lubią mówić, lubią powielać wzory, nie lubią się nudzić, wolą awantory, nawet jak zawarą się mury, głowa do góry, przeżyć to musisz, nie oszukasz natury, sam rzekiem nie zawrócisz.
Współosuń strach, by nie własne marzenia, lepiej nie tego czas nadać czy uciekać, ludzie zawsze mają coś do powiedzenia, więc przestań się bać, uwierz w siebie właśnie teraz.
Małym krokiem idę ku górze, nie spinam się, podchodzę na luzie, małym krokiem idę ku górze, nie zatrzymam żaden wiatr i burze, nie czuję strachu, jak to się mówi, nic nie ginie w naturze.
Współosuń strach, na krótką chwilę daj się porwać, próbuj chociaż jeden raz, nie myśl o tym co złe, życie sypie wciąż w oczy i w biach, na krótką chwilę daj się porwać, próbuj chociaż jeden raz, nie myśl o tym co złe.
Każdy może się pomylić, teraz to rozumiem i nie dzieje mnie już nic, bez nich to co zawsze, na pewno nie płacze, nawet chwile jak te zachowam się przed miastem na.
Staram się nie myśleć i nie patrzeć, mieszam zazwyczaj po moją kradzie, trochę to przykra, ile czasu zajmij, nim znów staniemy ramię w ramię.
Ja spróbuję kolejny raz, spróbuję kolejny raz, może z tym razem coś zmieni się na lepsze, kim rzekiem nie zawrócę, bo zrobię to sercem na.
Pozuj strach, na krótką chwilę daj się porwać, próbuj chociaż jeden raz, nie myśl o tym co złe, życie sypie wciąż w oczy i w biach, na krótką chwilę daj się porwać, próbuj chociaż jeden raz, nie myśl o tym co złe.


Alberto x Viki Gabor – Usuń strach download pobierz mp3

ile lat, amazon, odsłuch, tiktok, empik, spotify, tidal, download, ulub, pobierz, tekstowo, odsłuch, tekst, spotify, spotify