WHITE 2115 – ROCKSTAR: DO ZACHODU SŁOŃCA pobierz album download

Po doskonale przyjętych singlach, “Morgan” oraz “Papieros”, które nadały brzmienie tegorocznym wakacjom, White 2115 zapowiada swój trzeci studyjny album “Do zachodu słońca”, który ukaże się 28 sierpnia.

Tym razem mistrz wakacyjnych singli powraca ze stylistyką znaną ze swojego debiutanckiego krążka. Nowa płyta przepełniona jest mocnymi, gitarowymi, często wręcz rockowymi dźwiękami, które płynnie przechodzą w brzmienie charakterystyczne dla współczesnego rapu. Młody Łajcior znów otwiera się przed słuchaczami, zdradzając im nie tylko te pozytywne elementy swojego życia, ale także zabierając ich ze sobą w trudne i bogate w doświadczenia dzieciństwo oraz czasy sprzed ery sukcesu. Chwile refleksji uchwycone w utworach świetnie równoważą letnie szlagiery, co sprawia, że pierwsza gwiazda rocka w polskim rapie lśni na nowo.

WHITE 2115 – ROCKSTAR DO ZACHODU SŁOŃCA DOWNLOAD

POBIERZ


Płyta „Do zachodu słońca” składa się z 14 całkowicie premierowych numerów, gdzie na kilku z nich usłyszymy oprócz White 2115 także dodatkowych gości specjalnych. Premiera albumu już 28 sierpnia 2020 roku, album do zakupienia na stronach SBM Store.

TRACKLISTA WHITE 2115 – ROCKSTAR: DO ZACHODU SŁOŃCA

 1. Wschód (Intro)
 2. Papieros
 3. Morgan
 4. Kap Kap feat. Szpaku
 5. Do zachodu słońca
 6. Johnny Knoxville
 7. Porsche
 8. Oh oh (lalala)
 9. David
 10. Jesteśmy tu
 11. Krzyki Na Blokach
 12. Parę K
 13. Skrywam
 14. Zachód (Outro)

WHITE 2115 – ROCKSTAR: DO ZACHODU SŁOŃCA download cała płyta pobierz

nowy album, koszulka, bonus, bluza, download, cała płyta, tour, peb, tekst, ulub, chomikuj, instagram, mixtape pobierz, allegro, cały album, mp3, spotify, soundcloud, empik, preorder

Dodaj komentarz