Guzior – PLEŚŃ pobierz album download

„Pleśń” to długo oczekiwana płyta od Guziora! Album ma składać się z 10 specjalnych kawałków, które mają łączyć się w spójną całość. W tekście niemal wszystkich utworów dowiemy się co działo się z artystą w czasie jego ponad dwuletniej przerwy.

Guzior zabiera odbiorców w podróż po swoim hermetycznym świecie, do którego rzadko dopuszcza kogoś z zewnątrz. Projekt swoją obecnością wzbogaciło kilku gości, lecz na chwilę obecną ich ksywki pozostają tajemnicą. Za warstwę muzyczną krążka odpowiedzialni są tacy producenci jak: Favst, Kubi Producent, FANTØM , Skrywa, Bero , Kosmos oraz Sergiusz. Wyjątkowe wydanie fizyczne jest dziełem Bartka Walczuka z kultowej grupy OSOM Studios.

Guzior – PLEŚŃ DOWNLOAD

POBIERZ


Premiera nowej płyty GUZIOR PLEŚŃ odbędzie się już 2 grudnia 2020 roku. Płyta będzie dostępna niemal we wszystkich sklepach w których można zamówić płyty z polskim hip-hopem, między innymi Preorder czy QueShop.

TRACKLISTA Guzior – Pleśń

  1. ZAKAS
  2. BLUEBERRY
  3. TRAPSTAR
  4. BOILER ROOM ft. Kukon
  5. WTC
  6. FALA ft. Oskar83
  7. 2018
  8. KUSHKOMA
  9. SOWA ft. Szpaku
  10. FALA (2)

GUZIOR – PLEŚŃ download cała płyta pobierz

za darmo, cała płyta, spotify, nowy album, mp3, cały album, empik, chomikuj, soundcloud, peb, allegro, instagram, tekst, ulub, mixtape pobierz, koszulka, preorder, download, bluza, bonus, tour