ZETHA – BOHATEROWIE PODWÓREK pobierz album download

“Bohaterowie podwórek” to długo wyczekiwany przez wiele osób debiut ZetHy. Album składa się z 10 utworów przepełnionymi osobistymi przeżyciami i refleksjami, a gościnnie na nim będziemy mogli usłyszeć takich raperów jak ReTo czy Olszakumpel.

“Bohaterowie podwórek” to tytuł długo wyczekiwanego debiutu ZetHy. Album pełen mocnych wersów, osobistych historii i refleksji, na którym nie brakuje charyzmy i energii. Dwa lata po udziale w Młodych Wilkach ZetHa w końcu wyda swój legalny solowy debiut, bo do tej pory raper ma na koncie wspólną płytę z Qrym oraz udział na obu projektach chillwagonu.

Zbliżająca się wielkimi krokami płyta składać się będzie z 10 utworów, w tym dopiero z kilku znanych już słuchaczom. Wśród gości Olszakumpel i ReTo, a za produkcje odpowiadają tacy producenci jak BL Beatz, Culten i PLN Beatz.

Witam wszystkich! ,,Bohaterowie Podwórek” to tytuł mojego debiutanckiego albumu nad którym pracowałem przez ostatnie dwa lata. […] Ciesze się bardzo, że jesteśmy już na ostatniej prostej do wydania tego projektu, przez te dwa lata w moim życiu wydarzyło się naprawdę sporo, a wszystkie refleksje jakie zebrałem przez ten czas zostawiłem na tym albumie. Wiem, że długo na to czekaliście, ja tez, zaczynamy ? do jutra Mordki! ?? Za koncepcję i realizację sesji okładkowej odpowiada @wojtekkoziara

ZETHA – BOHATEROWIE PODWÓREK DOWNLOAD

POBIERZ


Premiera albumu ZETHA – Bohaterowie Podwórek odbędzie się już 10 września 2021 roku.  Płytę będzie można zakupić na stronie oficjalnej stronie sklepu chillwagon. Jako dodatek do jewel boxa przewidziana jest także niespodzianka.

TRACKLISTA ZETHA – BOHATEROWIE PODWÓREK

  1. BOHATEROWIE PODWÓREK prod. BL BEATZ
  2. BÓL feat. OLSZAKUMPEL prod. BL BEATZ
  3. UPS UPS prod. BL BEATZ
  4. KOŁYSANKA prod. BL BEATZ
  5. ZMYWAK prod. PLN BEATZ
  6. NIE BIERZ (ZE MNIE PRZYKŁADU) feat. RETO prod. CULTEN
  7. HOŁOTA prod. CULTEN
  8. JAKBYM REMIX prod. BL BEATZ
  9. AGREST prod. PLN BEATZ
  10. PIJACZYNA I ĆPUNEK prod. CULTEN

ZETHA – BOHATEROWIE PODWÓREK 2021 download cała płyta pobierz

cała płyta, tour, mixtape instagram, peb, download, cały album, pobierz, ulub, za darmo, spotify, soundcloud, bluza,nowy album, preorder, allegro, koszulka, bonus, chomikuj, empik, mp3, tekst