Kafar Dix37 – 23 minuty po północy (a zaczęło się to tak) [download mp3 tekst]

Kafar Dix37 prezentuje swój nowy klip do nowego kawałka 23 minuty po północy (a zaczęło się to tak). Teledysk promuje album Kafar Dix37 zatytułowany 23 minuty po północy LTD.

Kafar Dix37 prezentuje swój tytułowy utwór z najnowsze płyty pod tytułem „23 minuty po północy (a zaczęło się to tak)”.

Za kilka chwil zegar w salonie wybije północ. Na biurku tylko laptop, zdjęcie żony i syna w ramce z Ikei, spiołka z niedopalonym jointem i oczywiście chodzący za mną wszędzie Jack Daniels. Za oknem raz po raz słychać szczekającego psa sąsiadów, który wyprowadzony na nocny spacer w tę bezgwiezdną, zimną noc poczuł tę specyficzną nerwowość, tak znamienną dla całego tego pieprzonego roku. Czuję się zmęczony, ale wiem że nie zasnę, nie ma takiej opcji. Ukojenie po zabiegu z gęstego dymu zaczyna ustępować miejsca rosnącej fali niepokoju. Biorę spory łyk ze szklanki, „krzyt krzyt” – w ciszy rozbrzmiewa kamień zapalniczki, którą odpalam niedopałek z pierwszego wersu tej historii. Kurwa, coś, nie wiem co, ale coś jest nie tak. Puszczam bit z folderu „Nowe rzeczy”, gapię się przez dłuższą chwilę na pustą kartkę i już wiem. Jest godzina 00:23?, a ja nie mam już dla Was panaceum. Zaczynamy nowy rozdział. Kafar Dix37.

Kafar Dix37 – 23 minuty po północy (a zaczęło się to tak) DOWNLOAD

POBIERZ


Tekst: Kafar Dix37
Tytuł: 23 minuty po północy (a zaczęło się to tak)
Album: 23 minuty po północy LTD
Label/Kanał: Step Records

Kafar Dix37 – 23 minuty po północy (a zaczęło się to tak) lyrics, tekst piosenki, tekstowo, genius

Kafar Dix37


Tekst w moderacji!
Prosimy o cierpliwość 🙂


Kafar Dix37 – 23 minuty po północy (a zaczęło się to tak) download pobierz mp3

chomikuj, itunes, instagram, tidal, play, soundline, download, amazon, wiek, empik, pobierz, tekstowo, soundcloud, genius, ile lat, spotify, peb, odsłuch, mp3, ulub, deezer, tekst, wrzucplik

Kafar Dix37 – 23 minuty po północy (a zaczęło się to tak) download mp3 tekst