BEDOES & LANEK – REWOLUCJA ROMANTYCZNA pobierz album download

Wydanie albumu Bedoesa i Lanka “Rewolucja Romantyczna” w wersji extended zawiera płytę CD w innej oprawie graficznej oraz dodatki: dwustronny plakat i wlepki. Oprócz tego każdy posiadacz wersji extended uzyska dostęp do strony z niepublikowanymi, specjalnymi materiałami związanymi z albumem. Dodatki nie będą dostępne w egzemplarzach przeznaczonych do sprzedaży sklepowej.

Z dala od zgiełku i blichtru, w murach niewieścińskiego pałacu Bedoes i Lanek nabrali dystansu do otaczającego ich świata i zrozumieli go z innej perspektywy. W nowej opowieści nie ma już baśniowych elementów. Rzeczywistość przytłacza jak nigdy wcześniej, euforia i rozpacz idą ze sobą w parze, a osiągnięte sukcesy napawają równie mocno radością, co lękiem. W skąpym świetle ulicy, gdzie wrogowie czają się na każdym kroku, można ufać tylko najbliższym przyjaciołom, których lojalność jest teraz szczególnie ważna. W podzielonym społeczeństwie wzbiera wściekłość i tylko stanowcza reakcja może powstrzymać jego postępujący upadek. Narastający bunt musi znaleźć ujście, ale nienawiść i zło trzeba zwyciężyć miłością. Stary ład kończy się na naszych oczach, a przyszłość jest w rękach tych, którzy wezmą odpowiedzialność za los pokolenia. Przyszedł czas na rewolucję.

BEDOES & LANEK – REWOLUCJA ROMANTYCZNA DOWNLOAD

POBIERZ


Premiera długo oczekiwanego albumu od Bedoesa i Lanka pod tytułem Rewolucja Romantyczna odbędzie się już 15 stycznia 2021 roku.  Płytę będzie można zakupić przede wszystkim na stronie oficjalnej sklepu Rewolucji Romantycznej.

TRACKLISTA BEDOES & LANEK – REWOLUCJA ROMANTYCZNA

 1. Intro
 2. Rewolucja Romantyczna
 3. TOA$T /
 4. Chrome Hearts /
 5. Tatuaże i Striptiz /
 6. Nawiedzony Dom
 7. Gretzkii /
 8. Wędrowiec Nad Morzem Mgły /
 9. NBP /
 10. Tajemnice Atlantydy /
 11. Bukiet Białych Róż (SQUADSHIT #13) /
 12. Moi Ludzie /
 13. Mbappé /
 14. NIEWIEŚCIN BYDGOSZCZ /
 15. Marseille :*
 16. City Boy :*
 17. Vivienne Westwood :*
 18. Frenezja Romantyczna :*
 19. Doda :*

BEDOES & LANEK – REWOLUCJA ROMANTYCZNA 2021 download cała płyta pobierz

koszulka, instagram, download, bonus, cała płyta, cały album, chomikuj, soundcloud, bluza, nowy album, preorder, tour, tekst, mixtape pobierz, za darmo, spotify, allegro, empik, mp3, ulub, peb