MURCIX #hot16challenge2 [download, tekst]

MURCIX postanowił nagrać swoje hot16challenge. Jest to dobra informacja, bo kolejna osoba wzięła udział w największym chyba jak do tej pory wyzwaniu w Polsce. Jest to wyzwanie rozpoczęte przez Solara z SB Maffija. Tym razem wyzwanie jest połączone ze zbiórką pieniędzy. Pieniądze zebrane mają zostać przekazane na pomoc w walce z epidemią. Podkład do utworu hot16challenge2 stworzył AVENS.

Hot16challenge to wyzwanie polegające na nagraniu 16 wersów i nominowaniu kolejnych osób do akcji, które mają stworzyć swój kawałek w 72 godziny. Druga edycja legendarnej rapowanej akcji to nie tylko nagrywanie muzyki, ale również pomoc w walce z koronawirusem. Wraz z #hot16challenge2 ruszyła zbiórka – “Beef z koronawirusem #hot16challenge” dla Siepomaga.pl. Zarówno nominowani jak i fani mogą wpłacać pieniądze na pomoc pracownikom służby zdrowia w walce z Koronawirusem.

MURCIX – hot16challenge2 DOWNLOAD

POBIERZ


Tekst: MURCIX
Tytuł: hot16challenge2
Music production: AVENS

MURCIX – hot16challenge2 lyrics, tekst piosenki, tekstowo, genius

TEKST W MODERACJI


MURCIX – hot16challenge2 download pobierz mp3

soundcloud, ulub, soundline, mp3, deezer, tekstowo, chomikuj, amazon, wrzucplik, play, tekst, ile lat, tidal, genius, pobierz, spotify, wiek, itunes, instagram, peb, download, empik, odsłuch

MURCIX #hot16challenge2 download mp3 tekst

Dodaj komentarz