Jongmen Shotgun (2019 cała płyta)

Najnowszy album Jongmena pod tytułem „Shotgun” to już piąte legalne wydawnictwo ulicznego rapera. Zarazem jest to już dziesiąty krążek w całej jego dyskografii. O ile poprzednie płyty artysty to z reguły klasyczne brzmienia, bądź eksperymenty muzyczne to „Shotgun” jest albumem spójnym od początku do końca.

Płytę charakteryzuje bardzo nowoczesne trapowe brzmienie połączone z mocnym, ulicznym rapem, który jest już znany dla fanów Jongmena. Na płycie znalazły się tylko dwa spokojniejsze numery, cały album to z reguły mocny i agresywny klimat. Premiera albumu zaplanowana jest na 28 czerwca 2019 roku.

Jongmen SHOTGUN DOWNLOAD
Goście na płycie

Na utworach gościnnie wystąpili najbardziej znani raperzy na polskiej scenie, są to między innymi Bonus RPK, Szpaku, Kizo, Paluch, Kaczy, Nizioł, Gedz, Słoń, Małolat, Peja, Kamel, Książę Kapota, Hazzidy, Bajorson, Arczi $zajka, Logo Dzielnicy Murzyn ZdR i inni. Jak widać gości jest na prawdę bardzo dużo. Mimo wszystko ilość nie przekłada się negatywnie na jakość, ponieważ „Shotgun” to niezwykle spójny materiał. Goście dają płycie dodatkowego smaczku i uprzyjemniają nam czas spędzony przy jej słuchaniu.

Jongmen to polski raper urodzony w Żyrardowie. Jest członkiem kolektywu DIIL Gang. Jego poprzednie albumy to między innymi Dysonans, Fenix, czy Znaki. Co ciekawe na Dysonansie i Fenixie pojawiły sięjuż kawałki o nazwie „Shotgun” oraz „Shotgun 2”. Na obu tych kawałkach także pojawiło się wielu czołowych polskich raperów.


Wersja płyty zakupiona w preorderze zawiera dodatki w postaci 3 dodatkowych kawałków oraz ekskluzywne opakowanie, pins z logo Shotgun i autograf Jongmena. Cena albumu to 49,99 zł.

TRACKLISTA JONGMEN SHOTGUN

 1. Kastet (feat. Kaczy & Nizioł)
 2. La Vida Loca (feat. Bonus RPK & Kizo)
 3. Texas Holdem (feat. Kamel & Paluch)
 4. Ponad normę (feat. Kamel & Szpaku)
 5. Nie mam czasu (feat. Książę Kapota)
 6. Forest Gump (feat. Gedz)
 7. Dżin
 8. Zakazane imperium (feat. Hazzidy)
 9. Przychodzę (feat. Bajorson & Arczi $zajka)
 10. Nie zabronią (feat. Bonus RPK)
 11. Nihil Novi (feat. Słoń & Małolat)
 12. Na zakręcie (feat. Logo Dzielnicy)
 13. Puszka pandory (feat. Peja)
 14. Ostrze noża (feat. Kaczor BRS, Logo Dzielnicy & Murzyn ZdR)
  Preorder bonus tracks:
 15. Intro DJ Soina
 16. Jeśli się czujesz (feat. Bonus RPK & Kizo)
 17. La Vida Loca (Remix) (feat. Bonus RPK & Kizo)

Jongmen SHOTGUN cała płyta pobierz za darmo


Jongmen – „La Vida Loca” ft. BONUS RPK, KIZO (prod. Newlight$+ Rutkovsky)Jongmen – Nie mam czasu ft. Książę Kapota (prod. Newlights)Jongmen ft. Kamel & Szpaku – Ponad Normę

Rap: Jongmen, Kamel, Szpaku
Produkcja: Newlight$
Mastering: Moshpit Records
Label: Art Media GroupDodaj komentarz