Laback feat. Alexis Carlier – My Heart Will Go On 2024 feat. Alexis Carlier [tekst mp3 pobierz]

Laback feat. Alexis Carlier przynosi emocjonującą nowość dla fanów muzyki! Premiera utworu pod tytułem „My Heart Will Go On 2024″ to prawdziwa gratka dla miłośników klasycznych kompozycji w nowoczesnym wydaniu. Przełomowy remix, stworzony przez Laback we współpracy z Alexis Carlier, przenosi słuchaczy w nostalgiczny klimat, który z pewnością poruszy serca wielu. Utwór nawiązuje do kultowego soundtracku filmowego, a główną wokalistką jest talentowana Alexis Carlier.”My Heart Will Go On 2024” to odświeżone brzmienie z naniesionymi nowoczesnymi akcentami, które sprawiają, że utwór zaskakuje i zachwyca jednocześnie.

Melancholijne teksty, takie jak „Love can touch us one time” czy „Love was when I loved you”, przenoszą słuchacza w świat pełen emocji i wspomnień.Utwór, będący hołdem dla kultowego utworu Céline Dion, nie tylko zachwyca oryginalnym brzmieniem, ale też wspaniałą interpretacją tekstu przez Alexis Carlier. Muzyczna podróż połączona z ulubionymi dźwiękami z przeszłości to propozycja, której nie można przeoczyć!Laback feat. Alexis Carlier serdecznie zapraszają do odsłuchania nowego utworu na platformach streamingowych i zanurzenia się w magicznym klimacie „My Heart Will Go On 2024”!

Laback feat. Alexis Carlier – My Heart Will Go On 2024 DOWNLOAD

POBIERZ


Tekst: Laback feat. Alexis Carlier
Goście: Alexis Carlier
Tytuł: My Heart Will Go On 2024
Producent: Laback
Label: L A B A C K

Laback feat. Alexis Carlier – My Heart Will Go On 2024 feat. Alexis Carlier lyrics, tekst piosenki, tekstowo, genius

Uhhh
Uhh
Uhh
Love can touch us one time
And last for a lifetime
And never let go till we’re gone
Feel for her
Wherever you are
I believe that the hunters come home
Uhh
Uhh
Uhh
Uhh
Love was when I loved you
For a true time
I hold you in my life with no ways

Ohh
Feel for her
Wherever you are
I believe that the hunters come home
Uhh
Uhh
Uhh
Uhh


Laback feat. Alexis Carlier – My Heart Will Go On 2024 download pobierz mp3

the voice 2024, brittany, bretagne, titanic soundtrack, amazon, morbihan, pobierz, odsłuch, ile lat, céline dion remix, celine dion, celine dion, ulub, tiktok, itunes