MAŁACH – „BARTEK” (2020) pobierz album chomikuj

Małach prezentuje swój już drugi solowy album, a ósmy w ogóle, tym razem zatytułowany „Bartek”. Życie artysty zmieniło się wręcz nie do poznania od ostatniego albumu, obowiązki stały się w jego życiu codziennością. Czas który dzielił Małach w ostatnich miesiącach na rodzinę i pracę zaowocował jego najlepszym jak sam uważa albumem. Na płycie „Bartek” usłyszymy dodatkowo kilku na prawdę ciekawych gości.

„To mój drugi solowy album, ósmy uwzględniając projekty z Rafałem i „Tempo Mixtape”. Przez ten czas zagraliśmy sporo koncertów, zjeździliśmy całą Polskę i większość Europy, poznaliśmy mnóstwo niesamowitych osób.

W międzyczasie dużo pozmieniało się prywatnie, żona, córka, dorosłe i odpowiedzialne życie wjechało na pełnej. Nowe obowiązki i zmiany priorytetów życiowych zmusiły mnie to spojrzenia na świat trochę inaczej. Zrezygnowałem z rzeczy, które były przyjemne ale skutecznie zaburzały działanie i trzeźwe myślenie.

MAŁACH – „BARTEK” DOWNLOAD

POBIERZ


Ostatnie pół roku dzieliłem czas pomiędzy rodzinę i studio. Efektem tej pracy jest nowa płyta, zabrzmi banalnie, ale to najlepszy materiał jaki zrobiłem….

Czternaście nowych numerów, na których gościnnie pojawili się: Rufuz, KęKę, Paluch, Ero, Shellerini, Zbuku, Grizzlee.

Za produkcję muzyczną odpowiada Szwed Swd, Zbylu, Magiera, 2Check, PSR oraz moja skromna osoba. Zająłem się również aranżami, w których pomagał mi Mikołaj Grzywacz. Mikołaj – serdecznie dziękuję za wszystkie smaczki instrumentalno-wokalne na tym projekcie. Skrecze dołożył niezawodny DJ Shoodee.

Full Metal Jacket – dzięki za oprawę wizualną. Tracklistę macie powyżej” pozdrawiam, Bartek.

Premiera albumu MAŁACH – BARTEK ma mieć miejsce już 5 czerwca 2020 roku. Preorder albumu do zamówienia na oficjalnej stronie.


TRACKLISTA MAŁACH – „BARTEK”

 1. Bartek (feat. DJ Shoodee)
 2. Detoks
 3. Idę (feat. Shellerini, DJ Shoodee)
 4. Postęp (feat. DJ Shoodee)
 5. Sens (feat. Rufuz, ZBUKU, M. Grzywacz, DJ Shoodee)
 6. Wrrr (feat. Ero, DJ Shoodee)
 7. Nie siadam (feat. M.Grzywacz)
 8. Flashback
 9. Rozsądek
 10. Z perspektywy taty (feat. M. Grzywacz)
 11. Trapy
 12. Tytani pracy (feat. Paluch)
 13. Wielkie rzeczy (feat. KęKę, Grizzlee)
 14. Co dalej

MAŁACH – „BARTEK” download cała płyta pobierz

cała płyta, mp3, peb, cały album, mixtape pobierz, koszulka, soundcloud, nowy album, chomikuj, tour, download, preorder, empik, spotify, ulub, bluza, allegro, instagram, tekst

Dodaj komentarz