JWP/BC – KOLEDZY (2020) pobierz chomikuj

Ekipa JWP BC powraca z nowym albumem zatytułowanym bardzo krótko „Koledzy”. Na płycie usłyszymy wiele ciekawych, świeżych i całkowicie premierowych kawałków, które jednak powstawały na przestrzeni ostatnich dwóch lat. Utwory charakteryzują różne style i klimaty, a ukażą się one dodatkowo w różnych konfiguracjach. Wszystkie kawałki zostały zmiksowane przez DJ FALCON1.

Koledzy to nowe wydawnictwo od ekipy JWP/BC, na którym znajduje się kilkanaście premierowych utworów. Materiał powstawał na przestrzeni ostatnich dwóch lat w różnych konfiguracjach, klimatach i stylach. Całość zmiksował FALCON1, który skitami oraz skreczami wzbogacił i zamknął w klamrę całą produkcję.

JWP/BC – KOLEDZY DOWNLOAD

POBIERZ


Premiera albumu JWP/BC – KOLEDZY miała mieć miejsce już 29 maja 2020 roku, jednak z powodu pandemii została przełożona na 19 czerwca 2020 roku. Kupujący w gratisie do płyty otrzymają liczne wlepki oraz sygnowaną kominiarkę BORCREW.

TRACKLISTA JWP/BC – KOLEDZY

 1. Z Kolegami
 2. Koledzy
 3. Rap Gra Skit
 4. Wszyscy Chcą Się Bawić
 5. Backstage
 6. Warszawski Walczyk
 7. A Nie Mówiłem
 8. Koncentracja Skit
 9. Magic Pen
 10. Hej
 11. Bez Muzyki
 12. Niewielki Gatsby
 13. Noc i Dzień
 14. JWP Kartel
 15. Jebać
 16. Interes Życia
 17. Goodfellas
 18. Zez
 19. Krasnoludki
 20. Właśnie Taki
 21. Outro

JWP/BC – KOLEDZY download cała płyta pobierz

cała płyta, chomikuj, download, spotify, mixtape pobierz, allegro, soundcloud, ulub, cały album, peb, nowy album, koszulka, bluza, tour, instagram, mp3, preorder, empik, tekst

Dodaj komentarz