O.S.T.R. & Hades – HAO2 + EP pobierz album download

OSTR i HADES powracają w wielkim stylu wraz ze swoim drugim albumem zatytułowanym tym razem HAO2! Raperzy nie próżnowali w czasie lockdownu i zamierzają wydać wspólną płytę.

Pamiętacie “Psychologię tłumu” albo “Czas dużych przemian”? Tak, HAOS oficjalnie powraca i to w jakim stylu! O.S.T.R. i Hades nie próżnowali podczas lockdownu i już na początku grudnia wydają swój drugi, wspólny album.

O powrocie kultowego wydawnictwa z 2013 roku mówiło się od dawna. Wyczekiwania i spekulacje dodatkowo podsycały krótkie, tajemnicze zapowiedzi. Pierwszym singlem z “HAO2” jest utwór “Illuminati” – błyskotliwa i ironiczna obserwacja społecznego uzależnienia od nadmiaru informacji i mediów. Kompozycji towarzyszy teledysk autorstwa Kacpra Nowotniaka i Piotra Kocanowskiego, który już teraz można obejrzeć na kanale YouTube Asfalt Records.

“HAO2” to zbiór 15 opowieści z życia powstałych w trakcie pandemicznego roku 2020. Album po części utrzymany jest w postapokaliptycznej atmosferze, pełnej niepewności, lecz nie brakuje na nim także numerów luźniejszych, dających nadzieję na lepsze jutro. “HAO2” to album współczesny, selekcja utworów trwała w zasadzie do ostatniej chwili, gdyż O.S.T.R. i Hades nagrali ich w sumie ponad 40. Trudność wyboru wymusiła na autorach decyzję o dołożeniu do albumu dodatkowej epki, z numerami, których po prostu nie można było nie opublikować. “HAO2” nie jest tylko powrotem kultowej kooperacji, to przede wszystkim odpowiedź na współczesny świat, to projekt “ku pokrzepieniu serc”.

O.S.T.R. & Hades – HAO2 + EP DOWNLOAD

POBIERZ


Drugi długogrający album duetu O.S.T.R. & Hades ukaże się 4 grudnia. Razem z premierą utworu i teledysku, którego kompleksowej realizacji wizualnej podjęli się Tomasz Zasada i Maciej Pestka, do przedsprzedaży trafiła też specjalna, winylowa edycja pierwszego “HAOS”. Również, tylko w przedsprzedaży gratis od artystów – bonusowy krążek “EP”.

Premiera nowej, drugiej już płyty O.S.T.R. i Hades pot tytułem „HAO2” odbędzie się jednak 9 lub 11 grudnia 2020 roku. Płytę będzie można zakupić przedewszystkim na stronie oficjalnej sklepu Asfalt Shop.

TRACKLISTA O.S.T.R. & Hades – HAO2

 1. Na początku
 2. Artefakt
 3. Illuminati
 4. Jaymila
 5. GOV
 6. Monsanto
 7. Hentai
 8. Nolove
 9. UFO
 10. Soso
 11. Trytytki
 12. Momenty
 13. Ohno
 14. Haos
 15. Parasomnia

O.S.T.R. & Hades – HAO2 + EP download cała płyta pobierz

koszulka, download, preorder, bluza, nowy album, ulub, za darmo, cała płyta, spotify, chomikuj, mixtape pobierz, tekst, soundcloud, peb, allegro, instagram, mp3, cały album, empik, bonus, tour