PlanBe – Planet Planek pobierz album download

PlanBe prezentuje najnowszy album zatytułowany „Planet Planek”. Płyta ta jest jak wskazuje sam artysta najbardziej nostalgicznym materiałem w jego dotychczasowej dyskografii. Planet Planek to swoista planeta PlanBe na której pokazuje swoje emocje i uczucia, jego postrzeganie całego otaczającego go świata. Większość tekstów na płycie została napisana na jesień w Krakowie.

Sam nie wiem jak powinienem opisać tę płytę. Jest w niej na pewno wszystko to, czym chciałem się z Wami podzielić w momencie powstawania tych numerów i mam nadzieję, że zaraz po przesłuchaniu całego materiału (w mniejszym lub większym stopniu) wszystko zrozumiecie. A więc co mogę powiedzieć o albumie Planet Planek? Na pewno jest to najbardziej nostalgiczny materiał w Moim dotychczasowym dorobku. Moja planeta, moje postrzeganie świata, moje… tęsknoty, radości, smutki i nadzieje. Jak dobrze, że już za chwilę jesień, bo większość tekstów napisałem właśnie o tej porze roku, w swoim krakowskim mieszkaniu na siódmy piętrze (ale o tym wiecie jeśli zdążyliście odpalić choćby intro)

PlanBe – Planet Planek DOWNLOAD

POBIERZ


Premiera nowej płyty PlanBe – Planet Planek odbędzie się już 23 października 2020 roku. Płyta będzie dostępna niemal we wszystkich sklepach w których można zamówić płyty z polskim hip-hopem.

TRACKLISTA PlanBe – Planet Planek

1. 7 Piętro (Intro) Prod. Faded Dollars
2. Planet Planek Prod. Matheo
3. Vhs Prod. Faded Dollars
4. Berek Prod. Sir Mich
5. Smak Feat. Avi, Prod. Notime
6. Czarne Bluzy Ft. Tymek, Prod. Notime
7. Nie Ratuj Mnie – Prod. Notime
8. Latarnik  Prod. Matheo
9. Papierosy Feat. Kbleax, Prod. Favst
10. Frisbee Prod. Faded Dollars
11. Najgorszy Numer Prod. Matheo
12. Dzieci Wyszły Ze Szkoły Prod. Faded Dollars


PlanBe – Planet Planek download cała płyta pobierz

chomikuj, download, nowy album, cały album, empik, bonus, soundcloud, mp3, cała płyta, za darmo, bluza, preorder, ulub, mixtape pobierz, instagram, spotify, koszulka, allegro, peb, tekst, tour

Dodaj komentarz