SANAH – SZAMPAN (Billie Eilish style, cover by JDabrowsky i Sylwia Przybysz) [download]

JDabrowsky wspólnie z Sylwią Przybysz postanawiają odtworzyć wielki hit SANAH zatytułowany SZAMPAN w stylu Billie Eilish.

JDabrowsky jest to znany chyba już wśród całego młodszego pokolenia youtuber i influencer. Jest on także niewątpliwie dużą gwiazdą w dobie internetu. To na pewno człowiek o wielu talentach, gdyż kilkukrotnie pokazał to swoim widzom. JDabrowsky jak się okazuje od dłuższego czasu podziela pasje swojej ukochanej, czyli Sylwii Przybysz jaką jest śpiew. Youtuber sam próbuje swoich sił w muzycznej karierze! Warto podkreślić, że z niemałymi sukcesami!

SANAH – SZAMPAN (Billie Eilish style, cover by JDabrowsky i Sylwia Przybysz) DOWNLOAD

POBIERZ


Tekst: Sanah
Śpiew: Sylwia Przybysz, JDabrowsky
Tytuł: SZAMPAN
Styl: Billie Eilish
Music production: JDabrowsky

Sanah zyskała ostatnio spory rozgłos, ponieważ wydała jakiś czas temu utwór Szampan, który stał się niezwykle popularny. Ta mocno wpadającą w ucho piosenka leci niemal wszędzie, w radiach, domach, samochodach. Dzisiaj, czyli spory czas bo publikacji utworu, jej tekst na pamięć zna z pewnością każdy jej fan! Kawałek Szampan stał się wielkim hitem internetu. Od publikacji w styczniu zdobył prawie 30 milionów wyświetleń na Youtube. Piosenka co ciekawe doczekała się również licznych wspaniałych coverów i interesujących przeróbek. I tutaj swoich sił w niecodziennej, wręcz można powiedzieć nietypowej wersji spróbował także Janek Dąbrowski znany wszystkim jako JDabrowsky. Youtuber wraz ze swoją ukochaną Sylwią Przybysz nagrał własną wersję utworu Sanah Szampan. Co ciekawe zrobił to wszystko w stylu muzyki Billie Eilish.

SANAH – SZAMPAN (Billie Eilish style, cover by JDabrowsky i Sylwia Przybysz) lyrics, tekst piosenki, tekstowo, genius


SANAH – SZAMPAN (Billie Eilish style, cover by JDabrowsky i Sylwia Przybysz) download pobierz mp3

mp3, wiek, odsłuch, pobierz, wrzucplik, empik, ile lat, tekstowo, deezer, genius, itunes, download, chomikuj, instagram, play, tekst, tidal, spotify, soundline, ulub, peb, amazon, soundcloud

SANAH – SZAMPAN (Billie Eilish style, cover by JDabrowsky i Sylwia Przybysz) download mp3 tekst

Dodaj komentarz