SZPAKU – RÓŻOWA PANTERA pobierz album download

„RÓŻOWA PANTERA” to tytuł nowego albumu Szpaka. Jest to nasze drugie wydawnictwo sygnowane nakładem GUGU! Ostatnie miesiące autor spędził w Morągu, gdzie powstała cała płyta przesiąknięta klimatem bloków małego miasta. Album zapowiadają single: Różowa Pantera, Młody 2Pac, Hałas, Ośmiogwiazdkowy S* urwiel, Zły.

Album jest zdecydowanie obecnie jednym z najbardziej oczekiwanych na polskiej scenie. Premiera płyty „Różowa Pantera” to niewątpliwie jedno z największych rapowych wydarzeń w styczniu 2021 roku. Regularna wersja albumu zaprojektowana została jako digipack (dwuskrzydełkowy) 6P z płytą CD i bookletem. Co ciekawe płyta już na 71 dni przed premierą, czyli w listopadzie 2020 roku osiągnęła status złotej płyty, dzięki sprzedaży ponad 15 tysięcy egzemplarzy.

„To niesamowite, dziękujemy Wam! W ponad miesiąc mamy złoto, a do premiery jeszcze 71 dni. Już niebawem zdradzimy tracklistę oraz wybieramy kolejne single.” – mówił Szpaku.

SZPAKU – RÓŻOWA PANTERA DOWNLOAD

POBIERZ


Premiera albumu Szpaku – Różowa Pantera odbędzie się już 22 stycznia 2021 roku.  Płytę będzie można zakupić na stronie oficjalnej sklepu GUGU. Płyta jest bardzo mocno wyczekiwana przez wszystkich fanów Szpaka jak i całego GUGU. W prezencie w przesyłce z zamówieniem znajdzie się też biały lub czarny brelok.

TRACKLISTA SZPAKU – RÓŻOWA PANTERA

 1. Różowa Pantera (prod. Raff J.R)
 2. Młody 2Pac
 3. Hałas
 4. Bal
 5. Potwór (Ft. Chivas)
 6. Wino (Ft. DZIARMA)
 7. Zły (Ft. Zdechły Osa)
 8. NPC
 9. Ośmiogwiazdkowy S* urwiel
 10. Biały Miś (Ft. Kizo, Młodzian & Rolex)
 11. Fan Love (Ft. Kadobe)
 12. #Hot16Challenge2

SZPAKU – RÓŻOWA PANTERA 2021 download cała płyta pobierz

pobierz, allegro, koszulka, cała płyta, download, bonus, cały album, mixtape instagram, peb, empik, mp3, ulub, za darmo, soundcloud, bluza, nowy album, chomikuj, tour, spotify, preorder, tekst