Tony Yoru – Zorze pobierz album download

„Zorze” to debiutancki projekt młodego wrocławskiego artysty Tonego Yoru. Całą płytę napisali razem z Tomkiem „TomaShh” Kunyszem, który odpowiada za jej produkcję i miks.

Wychowywany w artystycznej rodzinie Tony ma za sobą spore doświadczenie muzyczne. Od dziecka uczył się i rozwijał wokalnie, poświęcając na rozwój każdą wolną chwilę. Już wtedy zaangażował się mocno w muzykę metalową, która dawała mu możliwość upustu emocji. W 2019 rozpoczął pracę nad nowym projektem, którym miał zamiar przekazać kompletnie inną cząstkę siebie.

Tak powstały „Zorze”. Album, w którym Tony porusza ważne dla niego tematy osobiste w klimatach m.in. alternatywy i R’n’B. Tytuł jest nieprzypadkowy. Każdy problem i wątpliwości co do dzisiejszego świata pokazane na trackach są zorzami w głowie Antka, które nieustannie o sobie przypominają. Wokalista przedstawia problemy młodej osoby urodzonej na przełomie wieków. Jest częścią „zmęczonego” pokolenia, które przez ogrom możliwości i nacisk na odniesienie sukcesu powoli się wypala. To ciągłe gonienie za marzeniami z misją zmiany i naprawy świata, którego do końca zmienić się nie da, ostatecznie zderzając się z często brutalną rzeczywistością i tym, że nie nad wszystkim w życiu można mieć kontrolę. Dodatkowo wszystko napędza wszechobecny konsumpcjonizm, ciągła rywalizacja, przymus określania siebie i irytacja wywołana udawaniem, że jest ok, kiedy dookoła wszystko się pali, szczególnie dzisiaj. Z drugiej strony „Zorze” to niepozwalające zobaczyć gwiazd łuny miast i blade światła ekranów w pokojach, przez które świat nigdy nie śpi, ciągle będąc w biegu. W tym biegu, któremu każdy chce sprostać, często dopompowując się w nocy różnymi substancjami, tracąc poczucie dnia i wrażliwość na to, co za sobą niesie. Będąc bez przerwy zmęczonym.

„Zorze” to pewnego rodzaju terapia, która pomaga Tonemu uporać się z tym światem i go zrozumieć. To taki moment, żeby się na chwilę zatrzymać, pochillować, myśląc o tym, co nas otacza. Sposób na zrozumienie innych, siebie i oswojenie z nadchodzącymi zmianami, których nie da się już ignorować.

Tony Yoru – Zorze DOWNLOAD

POBIERZ


Premiera albumu Tony Yoru pod tytułem Zorze odbędzie się już 15 stycznia 2021 roku.  Płytę będzie można zakupić na stronie oficjalnej sklepu Fresh n Dope.

TRACKLISTA Tony Yoru – Zorze

1. Tojad feat. Gedz
2. Mgli
3. Brzask
4. Ściany i lustra
5. Zorze
6. Raj feat. Ras
7. Małe rzeczy
8. Luna
9. OK feat. Bonson
10. Leki na sen
11. Trauma
12. YORU


Tony Yoru – Zorze 2021 download cała płyta pobierz

za darmo, download, bonus, spotify, preorder, cała płyta, cały album, chomikuj, tour, tekst, mixtape pobierz, allegro, empik, mp3, ulub, koszulka, instagram, soundcloud, bluza, nowy album, peb