ZEUS. W POSZUKIWANIU SIEBIE. (2020) – pobierz

Zeus. W poszukiwaniu Siebie. to kolejna płyta od Łódzkiego rapera. Za całość produkcji na płycie odpowiada klonovsky, co ciekawe udziela on się też w nie których partiach śpiewanych. Na albumie usłyszymy też wokale Justyny Kuśmierczyk.

Nazwa albumu „W Poszukiwaniu Siebie”, czyli WPS nawiązuje do pierwszej grupy rapowej ktorą współtworzył bedąc młodzieńcem Zeus. Jak o płycie mówi sam raper:

” Jak widać po doborze nazwy, już będąc piętnastolatkiem, czułem, że coś, co obecnie nazywa się rozwojem osobistym, czy też ścieżką duchową, to rzecz dla mnie najważniejsza. Bezustanne poszukiwanie prawdy o samym sobie jak i o ludziach w ogóle było dla mnie zawsze motorem napędowym, co odbijało się na mojej twórczości muzycznej, a twórczość ta pozwalała mi konsekwentnie poznawać siebie. Dlatego też zawsze twierdziłem, że tworzę przede wszystkim dla samego siebie. „

Zeus stwierdza później także, że płytę o takim tytule planował już nagrać kilkanaście lat temu, ma on nawet katalog z przygotowanymi utworami z lat 2001-2003. Bodźcem do wydania płyty w 2019 roku były przesłane podkłady muzyczne przez producenta płyty, czyli Klonowsky’ego. Muzyka ta poruszyła Zeusa i dała jego wyobraźni powód do działania.

„Ponad połowa albumu to w moim odczuciu droga w kierunku dna i zagłębianie się w swoje lęki, paranoje i traumy. Im głębiej tym ciemniej i bardziej przerażająco. Dziesiąty utwór, czyli „Re-Fluksje”, to dotarcie do miejsca, gdzie nie można już zejść niżej i musi nastąpić konfrontacja z samym sobą, a właściwie z „prawdziwą i gorzką” wersją siebie. Tylko oswojenie tych prawd może pozwolić na odbicie się od dna i umożliwić drogę ku powierzchni, drogę z powrotem ku światu i ku „światłu”.”

ZEUS. W POSZUKIWANIU SIEBIE. DOWNLOAD

POBIERZ


Limitowana wersja albnumu ZEUS. W POSZUKIWANIU SIEBIE. wydana w tylko 2500 sztukach zawierać będzie “PIERWSZY MILION TO EKIPA VOL. 1”. Czyli album nawiązujący do pierwszego wydawnictwa ZEUSa i JOTESTE to jest “Pierwszego Mixtape’u”. Jest to wyprodukowany w całości przez ZEUSa album zawierający same premierowe utwory utrzymane w większości w stricte hip-hopowym, energetycznym i często humorystycznym stylu znanym z pierwszej produkcji spod szyldu PIERWSZY MILION. Na płycie goście związani z wytwórnią.

Wraz z zakupem preorderu dostępne będą również inne dodatki, takie jak wlepy, czy gadżety niespodzianki. Preorder do kupienia na stronie Pierwszy Milion Sklep. Premiera płyty ZEUS. W POSZUKIWANIU SIEBIE. już 7 lutego 2020 roku.


TRACKLISTA ZEUS. W POSZUKIWANIU SIEBIE.

 1. Golden Gate
 2. Daj mi miłość
 3. Panoptykon
 4. Brzeg
 5. Abstrakt wiosna ’19
 6. Sądy ekstremalne
 7. Łamacz snów
 8. Słyszę wycie syren
 9. Wszystko i nic
 10. Re-fluksje
 11. Aghori
 12. Fuji
 13. Metale szlachetne

ZEUS. W POSZUKIWANIU SIEBIE. download cała płyta pobierz

pierwszy milion, PIERWSZY MILION TO EKIPA VOL. 1 download, chomikuj, empik, cały album, spotify, soundcloud, peb, tekst, tour, instagram, ulub, bluza, mp3, preorder, cała płyta, koszulka, allegro, mixtape pobierz, nowy album

Zeus – Daj mi miłość tekst mp3

Dodaj komentarz