EPIS x INTRUZ – LOGOUT pobierz album download

Epis x Intruz to niesamowita mieszanka, fantastyczne połączenie, które ukazuje siępod postacią albumu zatytułowanego LOGOUT. Epis Dym KNF oraz Intruz to chyba jedne z najgorętszych ksywek w polskim rapie w ciągu ostatniego roku. Obydwaj artyści wydali dwa swoje świetnie przyjęte albumy. Dziś nadchodzi czas na to, na co wszyscy ich fani czekali od jakiegoś czasu, czyli wspólne kolabo pod postacią wydawnictwa zatytułowanego LOGOUT.

Na płycie znajdzie się, aż 16 specjalnie wyselekcjonowanych utworów z czego dwa BONUS TRACKI znajdą się tylko na wersji preorder albumu. Artyści na swój spólny album zaprosili też kilku dodatkowych gości takich jak: Oliver Olson, Vin Vinci, Kafar Dix37, Dedis, Dawid Obserwator, Śliwa. Za produkcję muzyczną odpowiadają też jedni z najlepszych producentów w Polsce ostatniego czasum czyli Flame oraz Phono CoZaBit.

Error 30102020 Sterowniki odpowiedzialne za funkcjonowanie systemu zostały zainfekowane wirusem o niespotykanym wcześniej zasięgu i sile. Ze względu na ryzyko totalnego spalenia płyty głównej, instalator został wyłączony w trybie natychmiastowym. System uległ poważnej awarii. Jedyną szansą na odzyskanie danych i własnej świadomości jest LOGOUT.

EPIS x INTRUZ – LOGOUT DOWNLOAD

POBIERZ


Premiera nowej płyty EPIS x INTRUZ odbędzie się już 6 listopada 2020 roku. Płyta będzie dostępna niemal we wszystkich sklepach w których można zamówić płyty z polskim hip-hopem. Ten niesamowity projekt można zamówić w preorderze na oficjalnej stronie preorder.pl . Oprócz płyty LOGOUT od Intruza i Episa artyści przygotowali też specjalny model bluzy z tej okazji!

TRACKLISTA EPIS x INTRUZ – LOGOUT

 1. Logout prod. Phonocozabit
 2. Mat I Rix prod. Phono CoZaBit
 3. Magnetyczni feat. Oliver Olson prod. Phono CoZaBit
 4. Prawda Ponad Wygodę prod. Phono CoZaBit
 5. Mątwy prod. Phono CoZaBit
 6. Ruch Oporu feat. Vin Vinci, Kafar Dix37, Dedis, Dawid Obserwator, Śliwa prod. Phono CoZaBit
 7. Bez Izolacji prod. Flame
 8. Nabu Nabu prod. Phono CoZaBit
 9. Czarne Płaszcze prod. Phono CoZaBit
 10. Biała Trinity prod. Phono CoZaBit
 11. Cut Story Skrecze Bdz prod. Phono CoZaBit
 12. Bullet Time prod. Flame
 13. Katecheta prod. Phono CoZaBit
 14. Jadą Rowery prod. Phono CoZaBit

Bonus Track:

 1. Kwaśne Cyfry prod. Phono CoZaBit
 2. Weź Pigułkę prod. Phono CoZaBit

EPIS x INTRUZ – LOGOUT download cała płyta pobierz

chomikuj, preorder, download, nowy album, spotify, koszulka, empik, bonus, soundcloud, mp3, cała płyta, allegro, peb, cały album, za darmo, bluza, ulub, mixtape pobierz, instagram, tekst, tour

Dodaj komentarz