Dj Decks / Tha Alkaholiks / Przemek Ferguson / Kara – Wycofaj Się / Back out [download mp3 tekst]

Dj Decks wydaje nowy teledysk do utworu Wycofaj się Back Out. Klip pochodzi z albumu Dj Decks pod tytułem Mixtape 7. Na numerze gościnnie Alkaholiks, Przemek Ferguson, Kara. Muzykę do kawałka Wycofaj się Back Out sporządził Dj Decks. Za to teledysk został wymyślony przez Akin Films.

Tha Alkaholiks – Tash i J.Ro – trudno w całej Kaliforni o równiejszy i lepiej uzupełniający się za mikrofonem duet. O ile miłość do kobiet, używek i słońca jest u „Liksów” jak na L.A. przystało, to surowość i liryczna biegłość nasuwa na myśl Nowy Jork. Nieważne, skoro z numerami takimi jak „Daaam!”, „Hip-hop Drunkies” i „Best U Can” było jak w tytule ich drugiej płyty. Bujały od wybrzeża do wybrzeża.

Kara – Wśród rapujących dziewczyn nie ma wielkiej konkurencji, ale wymienia się ją po prostu w gronie najzdolniejszych z młodego pokolenia i nie patrzy na płeć. Dużo przeżyła, sporo umie, a trochę chrypy w głosie i szybki rap pełen prostych, chwytających za serce wersów to jej znak rozpoznawczy. Wydała debiutanckie „Przebudzenie”, usłyszycie ją też w akcji SBM Starter. Tak brzmi przyszłość.

Przemek Ferguson – Zainteresowanie nim sięgnęło zenitu po tym, jak Mata nominował go w akcji hot16challenge2, ale raper z Giżycka wypłynąłby i bez tego. Ferguson jest głośny, charakterystyczny a nosa do kąśliwych linijek ma takiego, jakby zjadł zęby na freestylowych walkach. Ej, przecież tak właśnie było. Tylko, że nadal umie ugryźć.

Muzyka: Dj Decks
Słowa: Tha Alkaholiks/Kara/Przemek Ferguson
Mix: Voskovy & Mac Kay dla Dobre Ucho Studio
Mastering: Michał Eprom Baj
Video: 9Liter Filmy
Video LA: Akin Films
Label: StoproRap

Dj Decks – Wycofaj się Back Out feat. Alkaholiks, Przemek Ferguson, Kara DOWNLOAD

POBIERZ


Tekst: Dj Decks, Alkaholiks, Przemek Ferguson, Kara
Tytuł: Wycofaj się Back Out
Music production: Dj Decks
Album: Mixtape 7
Label/Kanał: StoproRap

Dj Decks – Wycofaj się Back Out feat. Alkaholiks, Przemek Ferguson, Kara lyrics, tekst piosenki, tekstowo, genius

TEKST W MODERACJI

Prosimy o cieprliwość


Dj Decks – Wycofaj się Back Out download pobierz mp3

ulub, download, amazon, tekstowo, chomikuj, soundline, soundcloud, mp3, deezer, wiek, spotify, peb, pobierz, play, tidal, genius, wrzucplik, odsłuch, empik, tekst, ile lat, itunes, instagram

Dj Decks Mixtape 7 – Tha Alkaholiks/Przemek Ferguson/Kara – Wycofaj Się / Back out download mp3 tekst

Dodaj komentarz