Eripe & Mario Kontrargument – Nienawiść w rytmie disco

„Nienawiść w rytmie disco” to najnowsza płyta Eripe w całości wyprodukowana przez Mario Kontrargument. Od pierwszej płyty Eripe zatytułowanej „Od Chamskich Rzeczy” minęło już co prawda 7 lat, a rap w polsce od tego czasu bardzo się zmienił. Jednak mimo wszystko Eripe jako reprezentant Patokalipsy podchodzi do muzyki niezmiennie.

Na płytę składa się 10 utworów, gdzie za warstwę liryczną odpowiada tylko i wyłącznie sam Eripe. Płyta zachowana jest w charakterystycznym dla rapera stylu, czyli dużo pogardy, punchline-ów. Płyta „Nienawiść w rytmie disco” nie zawiera żadnych kompromisów, teksty zawierają mocne techniczne rymy, a mimo to jest idealnie wyważona w chamskim stylu Eripe.

ERIPE MARIO KONTRARGUMENT NIENAWIŚĆ W RYTMIE DISCO DOWNLOAD

POBIERZ
„Przepychał się przez tłum, ocierając pot z czoła i mrużąc oczy przed światłami stroboskopu. Mijał ludzi w kolorowych strojach, tańczących do dźwięków keyboardu, gitar i syntezatorów, które dudniły w głośnikach. Jakiś gość z afro uniósł na jego widok kciuk w górę, inna kobieta w błyszczącej od cekinów sukience puściła mu oko. Nie reagował, zaczynało pulsować mu w skroniach, po części od wypitego alkoholu, po części od wzmagającego się w nim uczucia nienawiści do wszystkich naokoło. Dotarł do baru, gdzie usiadł i zamówił kolejnego drinka. Gdy już kończył opróżniać szklankę, ktoś klepnął go w ramię. „Gotowy?”, spytał Mario Kontrargument. Eripe popatrzył na tłum ludzi na parkiecie i uśmiechnął się. „Jak nigdy”, odpowiedział.”

Płyta poszerzona o ekskluzywny bonus track! Premiera 31 maja 2019 roku.


TRACKLISTA NIENAWIŚĆ W RYTMIE DISCO

  1. Połówka na rozgrzewkę (Intro)
  2. Nienawiść w rytmie disco
  3. Sam se fristajluj
  4. Jestem hardkorem
  5. Reebok or Nike (Skit)
  6. L.G.B.T. (50 linijek nienormalności)
  7. Rap brudzi ręce
  8. Rozrzutnik gnoju
  9. Połówka na dobicie (Outro)
  10. Cisza to mój ulubiony dźwięk (Bonus)

ERIPE MARIO KONTRARGUMENT NIENAWIŚĆ W RYTMIE DISCO DOWNLOAD cała płyta pobierz za darmo

mp3, tekst, ulub, empik, genius, pobierz

ERIPE x MARIO KONTRARGUMENT – JESTEM HARDKOREM | OFFICIAL VIDEOERIPE x MARIO KONTRARGUMENT – L.G.B.T. (50 linijek nienormalności)ERIPE x MARIO KONTRARGUMENT – ROZRZUTNIK GNOJUDodaj komentarz