Wac Toja – TURBOBOOST (2019)

„Turboboost” to już drugie legalne wydawnictwo Wac Toja po debiutanckiej płycie „High Quality” z kwietnia 2017 roku. Poprzedni album wyprzedał się w nakładzie liczącym kilka tysięcy, natomiast liczba wyświetleń w serwisach streamingowych zebrała ogromną liczbę ponad 100 milionów odtworzeń. Tym razem Wac powraca w nową płytą zatytułowaną „Turboboost”. Album to istny showcase umiejętności rapera, kóry chyba już nie jest tylko młodym wilkiem.

Jak sam Wac Toja zapowiada swoją najświeższą płytę: „Krwiste bangery rozlewają się przez cały album, ociekając swoją mocą na duchowe i wrażliwe treści z wnętrza dla wnętrza. Skrupulatnie selekcjonowane utwory przerodziły się w perły. Zapnij pasy. Turboboost„.

Wac Toja – Turboboost DOWNLOAD

POBIERZ
Jak twierdzą nie którzy, ta płyta to powrót Waca do jakości sprzed 2016 roku, a być może jest nawet najlepszym co do tej pory udało mu się wypuścić. Jest to kompletny materiał, który od deski do deski można słuchać całymi dniami. Wersja preorder zawierać będzie dwa dodatkowe kawałki, napój energetyczny Turboboost, cztery naklejki na samochód i telefon oraz autograf. Znalazły się też dwie edycje specjalne płyty wraz z bluzą. Spośród preorderów dodatkowo wylosowane zostanie 100 Złotych Biletów upoważniających między innymi do wejścia poza kolejką na jeden z koncertów Turboboost Tour, tak zwany MEET n GREET z artystą i otrzymania jednego dowolnego z mixtejpów Wac Toja. Data premiery „Turboboost” zaplanowana jest na 31 maja 2019 roku. Plotki mówią, że Wac planuje wydać jeszcze jeden album w tym roku, tym razem wraz z Matheo.


TRACKLISTA WAC TOJA TURBOBOOST

 1. MORDA host Wini prod OIL BEATZ
 2. HOTWHEELS feat 7Rym prod SUPREMÉ
 3. SARIUS TOJA prod CHERRY n SUPREMÉ
 4. FLAMENCO prod JACON
 5. CIEPŁO CIAŁA prod OIL BEATZ
 6. SŁODKI SEN feat 7Rym prod SUPREMÉ
 7. SENS prod HVZX
 8. PEŁNIA feat Kizo prod OIL BEATZ
 9. HIT prod OIL BEATZ
 10. FUJI prod DECKSTER
 11. ATARI prod OIL BEATZ
 12. JUNGLE prod JACON

Wac Toja – Turboboost download cała płyta pobierz

genius, tekst, lyrics, mp3, download, pobierz, allegro, empik

Wac Toja – Ciepło ciała (prod. Oil Beatz)

To love song z piekła rodem, w którym po raz pierwszy mówię otwarcie o uczuciach palących wnętrze – mówi sam o swoim nowym kawałku Wac Toja.Wac Toja – Flamenco (prod. Jacon)Wac Toja ft. Sarius – Sarius Toja (prod. Cherry n supremé)Wac Toja ft. Kizo – Pełnia (prod. Oil Beatz)Dodaj komentarz