KACPER HTA X GIBBS – ILUZJA

„Iluzja” to najnowsza płyta Kacpra HTA w duecie ze znanym producentem Gibbsem. Jest to już siódmy solowy album w karierze Kacpra, ale pierwszy w całości wyprodukowany przez Gibbsa. Ghetto Music przedstawia krążek, w którym obydwaj artyści postanowili mocno poruszyć kwestie iluzorycznego świata. Świata w którym coraz to bardziej i szybciej ludzkość się zatraca.

KACPER HTA X GIBBS ILUZJA DOWNLOAD

POBIERZ
„Iluzja” Kacpra i Gibbsa podejmuje różne trudne wątki, często wręcz destrukcyjne. Artyści poruszają tematy kategoryzowania, czy roboczego podejścia do życia. Ich zdaniem wszyscy uczestniczymy wbrew naszej woli w codziennych „Igrzyskach Śmierci”.

Album Kacper HTA x Gibbs – Iluzja jest bardzo mocno zróżnicowany klimatycznie, muzyka ta nie ma jednego jaśnie określonego stylu. Ścieżka muzyczna jednak bardzo mocno komponuje się z rapem i samą warstwą liryczną. Płyta z początku miała być zwykłą EP-ką, jednak artystom udało stworzyć się pełnoprawny album.

Płyta w formacie preorder zawiera dodatkowe bonus tracki. Premiera albumu 31 maja 2019 roku.


Tracklista KACPER HTA X GIBBS ILUZJA

 1. Intro
 2. Iluzja
 3. Byki
 4. Demony wojny
 5. Real talk
 6. Nadzieja na jutro
 7. Porcelana
 8. Wszystko co mam
 9. Księżyc
 10. Nie ma mnie
 11. Pustka
 12. Słowo
 13. Outro
 14. ILUZJA (REMIX)
 15. ARS LONGA, VITA BREVIS

KACPER HTA X GIBBS ILUZJA DOWNLOAD POBIERZ CAŁA PŁYTA

Kacper x Gibbs – NIE MA MNIE mp3Kacper x Gibbs – REAL TALK tekstKacper x Gibbs – NADZIEJA NA JUTRO lyricsDodaj komentarz