Floral Bugs – Nowa Sztuka pobierz album download

NOWA SZTUKA to nieodkryte dotąd oblicze 19letniego Floral Bugs’a. Po horrorcorowych początkach w wytwórni Słonia twórca przerzuca się na trapowe brzmienia. Na albumie zauważymy wiele inspiracji niemiecką sceną, za nowoczesne brzmienie odpowiada producent całej płyty 4MONEY. Oprócz przewózkowych numerów znajdziemy tutaj duże ilości przysłowiowego realtalk’u między bangerami. Raper opisuje wydarzenia wokół niego, ekipowe życie i nowe doświadczenia. Całość zdominowana jest totalnie nowym brzmieniem bitów, mocno bujających ze świeżym podejściem. Płyta dotrze do każdego grona słuchaczy, od zwolenników rapu do fanów trapu i typowych bujaczy jak i do fanatyków przyspieszeń, techniki i liryki. Dodatkowo pojawiają się melodyjne refreny i śpiewane elementy nadające brzmieniu nowego wydźwięku.

Na płycie znajdziemy szeroki wachlarz gości, legenda polskiej sceny i pionier polskiego hip-hopu Peja wraz z Olivierem Olsonem z BOR. Dwa damskie anglojęzyczne featy, wokalne wyżyny od tajemniczej artystki alternatywnej KHelen na przemyśleniowym utworze i 16letnia utalentowana raperka bacartibae na klubowym bangerze. W letnim pogodnym klimacie udzielił się Filipek, a agresywne chamskie brzmienie urozmaicił Alan z HHNS. Na płycie znajduje się też emocjalny numer „Zombie” z gościnnym udziałem Opała przyjęty z dużą aprobatą. Dodatkowo na preorderowej wersji zwrotki położyli CHZDM oraz Teabe. Przez całość czuć chemię między producentem a raperem, co w efekcie daje spójną hitową płytę wydawaną spod szyldu Floral Gang.

Floral Bugs – Nowa Sztuka DOWNLOAD

POBIERZ


Premiera albumu Floral Bugs pod tytułem „Nowa Sztuka” zaplanowana jest już na 11 września 2020 roku. Preorder płyty do nabycia na stronie sklepu. Przy zakupie krążka w ten sposób otrzymamy kilka gratisów takich jak chociażby standardowe wlepki, autograf, ale także w pełni limitowane piny od FG4L, zapałki FG4L oraz uwaga, aż trzy dodatkowe, nigdzie nie publikowane bonusowe utwory.

TRACKLISTA Floral Bugs – Nowa Sztuka

 1. Preludium
 2. Playa ft. bacartibae
 3. Waaas?!
 4. Playboy (TMM TMM Remix)
 5. Polo Sport ft. Peja, Oliver Olson
 6. Meduza
 7. Znać Mnie ft. feat. Khelen
 8. Bedroom Bully ft. Alan
 9. Zombie ft. Opał
 10. Sushi ft. Filipek
 11. Mazda MX-5
 12. West Coast
 13. Mango Lassi
 14. 3 Krokodyle

BONUS TRACKI

 1. Dresscode ft. Teabe, CHZDM
 2. 3 Krokodyle (Remix)
 3. Gangsta Party

Floral Bugs – Nowa Sztuka download cała płyta pobierz

nowy album, cała płyta, bonus, instagram, soundcloud, spotify, mixtape pobierz, cały album, empik, bluza, download, mp3, peb, tekst, ulub, za darmo, tour, chomikuj, allegro, koszulka, preorder

Dodaj komentarz