GEDZ – STAMINA pobierz album download

Gedz powraca z kolejnym albumem tym razem zatytułowanym „Stamina”. Jak sam twierdzi nie jest to jednak zwykła płyta, a kolejny rozdział w życiu. Krążek jest o życiu rapera, jego doświadczeniach i przeróznych sytuacjach, które wpłynęły przede wszystkim na to kim Gedz jest dzisiaj. Artysta na albumie bardzo mocno uzewnętrznia się i przekazuje liczne emocje.

Stamina nie jest zwykłym albumem – to kolejny rozdział mojego życia, okres wielu prób, błędów dojrzewania. Są to doświadczenia i sytuacje, które miały wpływ na to kim dzisiaj jestem. To podróż przez skrajne emocje, ambicje, wczoraj i dziś. Lawirując miedzy chęcią uzewnętrzniania się i zaspokojenia muzycznych ambicji, trudno jest znaleźć odpowiedni balans. Szczególnie, kiedy tempo życia i ilość obowiązków nieustannie się zwiększa. W udźwignięciu presji pomagają najbliższe osoby. Sukces rodzi się w bólach, ale później potrafi ten ból jeszcze spotęgować. Zamknąłem się w czterech ścianach, otworzyłem w dziesięciu utworach. Ta płyta jest o tym”.

GEDZ – STAMINA DOWNLOAD

POBIERZ


Premiera nowej płyty Gedz – Stamina odbędzie się już 20 listopada 2020 roku. Płyta będzie dostępna niemal we wszystkich sklepach w których w 2020 roku można zamówić płyty z polskim hip-hopem. Ten najnowszy projekt Gedza można zamówić w preorderze na oficjalnej stronie preorder.pl.

TRACKLISTA GEDZ – STAMINA

  1. Kamikaze
  2. Yin-Yang
  3. Krzyż
  4. Panamera
  5. Leci Nowy Darek
  6. Tryb Samolotowy
  7. OCB
  8. Wenflon ft. Paluch
  9. SL 500
  10. Zasięg

GEDZ – STAMINA download cała płyta pobierz

mp3, cała płyta, chomikuj, preorder, download, bluza, bonus, soundcloud, ulub, mixtape pobierz, peb, cały album, za darmo, nowy album, spotify, koszulka, empik, allegro, instagram, tekst, tour

Dodaj komentarz