Kabe – MOWGLI pobierz album download

„MOWGLI” to drugi solowy album Kabe, który ukaże się na rynku nakładem wytwórni QueQuality w listopadzie 2020 roku. Krążek jest swego rodzaju księgą miejskiej dżungli, składającą się z 14 pozbawionych kompromisów utworów. Wolny od schematów i prostolinijnych rozwiązań. Znajdziemy tutaj wiele inspiracji sceną francuską, która stanowi mocny fundament twórczości rapera.

Za produkcję całej płyty MOWGLI odpowiada Opiat, producent znany do tej pory z wielu kolaboracji z Kabe. Przyjaźń i naturalna chemia między raperem, a producentem poskutkowała spójnym i świetnie brzmiącym projektem.

Kabe – MOWGLI DOWNLOAD

POBIERZ


Premiera nowej płyty KABE MOWGLI odbędzie się już 20 listopada 2020 roku. Płyta będzie dostępna niemal we wszystkich sklepach w których można zamówić płyty z polskim hip-hopem. Ten niesamowity projekt można zamówić w preorderze na oficjalnej stronie preorder.pl w wersji DELUXE. Wydanie preorder zawiera specjalne, niestandardowe wydanie książkowe, plakat A3, vlepki, autograf oraz specjalną niespodziankę.

TRACKLISTA Kabe – MOWGLI

 1. Sukces
 2. Mowgli
 3. Analog
 4. Block
 5. Wczoraj
 6. Fefe
 7. Nike air max
 8. Ghetto life ft. Kizo
 9. Nad ranem
 10. 2.0
 11. Euro
 12. Bez nerwów
 13. Agenda
 14. Ktoś

Kabe – MOWGLI download cała płyta pobierz

mp3, cała płyta, chomikuj, preorder, download, bluza, bonus, soundcloud, ulub, mixtape pobierz, peb, cały album, za darmo, nowy album, spotify, koszulka, empik, allegro, instagram, tekst, tour

Dodaj komentarz