Holak – Blask (2020) pobierz chomikuj

Holak wydaje swoje kolejne solowe wydawnictwo zatytułowane „Blask”. Co bardzo ważne Holak wydaje nową płytę pomimo trwającej kwarantanny spowodowanej ogólnoświatową pandemią. Fakt ten zasługuje na uwagę ponieważ większość artystó zdecydowało się przenieść swoje premiery na późniejszy termin.

,,Na ostatniej solowej płycie Holak deklarował: ,,dożyłem 25 lat i nie będę nic zmieniał”. W wieku 28 lat sformułowanie to pozostaje aktualne. Premiera jego najnowszego wydawnictwa zaplanowana była na kwiecień. I to się nie zmieni pomimo zamkniętych sklepów, odwołanych eventów oraz wycofania się wszystkich sponsorów. Podczas gdy wielu artystów przełożyło swoje premiery na późniejszy termin, Mateusz postanowił aby w tym czasie izolacji pozostać w kontakcie ze swoimi fanami.

Kolejną ciekawą informacją na temat płyty „Blask”, którą należy tu wspomnieć jest fakt, że płyta zostanie wydana jako specjalnie zaprojektowany przez Holaka 32 stronnicowy magazyn. Wydawnictwo ma być dostępne tylko i wyłącznie w sprzedaży wysyłkowej.

Holak – Blask DOWNLOAD

POBIERZ


Premiera nowej płyty Holak – Blask zaplanowana jest na 24 kwietnia 2020 roku. Jak deklaruje artysta nic nie przeszkodzi w wysyłce nowej płyty i wyjdzie ona w terminie. Płyta zostanie wydana jako 32 stronnicowy magazyn. Oczywiście w jego składzie znajdziemy krążek ze specjalnie przygotowanymi 13 premierowymi utworami. Wśród owych piosenek usłyszymy gościnnie wielu interesujących artystów. Na albumie Holaka zatytułowanym „Blask” usłyszymy między innymi Tymka, Otsochodzi, Paulinę Przybysz, Kasię Golomską, Silesa, Zibexa oraz Marcina Pyszorę. Wszystko to powoduje, że płyta jest najbardziej kolektywnym wydawnictwem rapera. Wydawnictwo, które rzutem na taśmę uzupełnione jest aż o 11 skitów nagranych korespondencyjnie z przyjaciółmi.‘’


TRACKLISTA Holak – Blask

 1. Kompleksy (feat. Paulina Przybysz)
 2. Skit 1 Zostaw wiadomość (Asia)
 3. Najpierw słodkie
 4. Skit 2 Po sygnale (Asia)
 5. Reżyseria Ja (feat. Kasia Golomska)
 6. Skit 3 Kto zabił Holaka (Asia i Łukasz)
 7. Mortal Kombat (feat. Paulina Przybysz)
 8. W mojej roli (feat. Siles)
 9. Skit 4 Nic nie zgłaszamy (Julia)
 10. Złoty chłopak (feat. Tymek, Marcin Pyszora)
 11. Skit 5 O co kaman tej (Max)
 12. Szama na dowóz (feat. Zibex)
 13. Skit 6 Hot news (Staszek)
 14. Ustka
 15. Skit 7 Elko (Maggie)
 16. Hollymood (feat. Otsochodzi)
 17. Skit 8 Mama (Mama)
 18. Kwadraty karnisze
 19. Skit 9 Taka sprawa (Mario)
 20. Gruba przewózka
 21. Skit 10 Poważna sprawa (Anka i Minion)
 22. Wciąż mam ten hajs
 23. Skit 11 Otwieraj drzwi (Łuki)
 24. Było fajnie

Holak – Blask download cała płyta pobierz

chomikuj, cały album, peb, soundcloud, download, tour, mp3, allegro, tekst, nowy album, ulub, koszulka, bluza, instagram, cała płyta, preorder, empik, mixtape pobierz, spotify

Dodaj komentarz