Smolasty – Pełnia (2020) pobierz chomikuj

Smolasty wydaje już swój drugi pełnoprawny album, tym razem zatytułowany „Pełnia”. Na nowej płycie Smolastego usłyszeć będziemy mogli doskonale znane już kawałki, które zostały opublikowane na oficjalnych kanałach. Chodzi tu między innymi o takie utwory jak „Tusz” (z gościnnym udziałem Tymka), „Raj”, „Haagen Dans” (gościnnie Mr. Polska) czy najnowszy, tytułowy „Pełnia” z udziałem Ewy Farnej. Oczywiście na drugim solowym wydawnictwie Smolastego znajdziemy też całkowicie nowe kompozycje i kawałki.

Sam Smolasty w ciekawy sposób recenzuje swój nowy album:

„Pełnia” to podróż ku odnalezieniu samego siebie. Mój nowy album to zbiór pisanych po zmroku utworów, oddających chęć życia pełnią i czerpania z niego tego co najlepsze.

Smolasty – Pełnia DOWNLOAD

POBIERZ


Premiera nowej płyty Smolasty – Pełnia zaplanowana była na 24 kwietnia 2020 roku, jednak wysyłka będzie miała miejsce nieco później bo od 12.05.2020! Możliwy jest zakup płyty z dodatkową koszulką oraz bluzą z kapturem inspirowanymi albumem Pełnia. Istnieje również pakiet w specjalnej cenie w którym otrzymujesz debiutancki album Smolastego „Fake Love”, który uzyskał status złotej płyty, a także epkę „Jestem, Byłem, Będę”.

Zamawiając płytę w preorderze na www.smolasty.com otrzymasz krążek z autografem, bonusem niespodzianką i przed sklepową premierą.


TRACKLISTA Smolasty – Pełnia

 1. Pełnia (feat. Ewa Farna)
 2. Kreski
 3. Raj
 4. Sam (feat. Białas)
 5. Tusz (feat. Tymek)
 6. Mama (feat. Sarius)
 7. Neony (feat. Nostalg1a)
 8. Haagen Dans (feat. Mr. Polska)
 9. Ikar
 10. Perła na dnie (feat. Robert Gawliński)
 11. Nieważne (feat. Marcelina Szlachcic)
 12. Film

Smolasty – Pełnia download cała płyta pobierz

chomikuj, cały album, tour, mp3, allegro, tekst, cała płyta, preorder, empik, peb, soundcloud, download, mixtape pobierz, spotify, nowy album, ulub, koszulka, bluza, instagram

Dodaj komentarz