Reto / Borixon – 420024 (2020) pobierz chomikuj

Reto wspólnie z Borixonem można powiedzieć wreszcie wydają „420024”! Prace nad tym długo wyczekiwanym wydawnictwem duetu rozpoczęły się jeszcze w 2018 roku. Warto tu jednak podkreślić, że projekt z pewnością nie był tworzony pod presją. Materiał powstał swoim własnym tempem jednak pozwoliło to raperom wytworzyć, wykreować własne unikalne brzmienie. Jest ono z pewnością znakiem rozpoznawcyzm tego projektu. Jak mówią sami artyści jest to naturalne zderzenie ludzi reprezentujących tak na prawdę różne pokolenia.

DZIKAKOREA

Podczas jednej z zadymionych sesji studyjnych narodziła się dzikakorea – czyli styl życia a zarazem ruch, który powstał wokół płyty. Dzikakorea to szaleństwo i mieszanie ze sobą elementów, które pozornie nie powinny do siebie pasować. Dzikakorea to mieszanka wybuchowa, której pierwszym efektem będzie album „420024”. Dzikakorea to przyszłość.

Reto / Borixon – 420024 DOWNLOAD

POBIERZ


Premiera i preorder wspólnego albumu Reto i Borixona

Premiera „420024”, czyli wspólnego albumu Reto i Borixona zaplanowana jest na już 20 kwietnia 2020 roku. Preorder płyty to zamówienia na specjalnej stronie dzikakorea. Mocno limitowana wersja DELUXE zawiera ciekawe dodatki do czego chillwagon zdążył nas juz przyzwyczaić.

Wyjątkowy fotoalbum

Całe wydawnictwo albumu „420024” czyli FOTOALBUM zawiera, aż 36 stronicowy album zawierający ekskluzywne zdjęcia autorstwa Wojtka Koziary, RETOBORIXION sticker pack. A także pakiet 6 dużych wycinanych po kształcie naklejek, zamkniętych w specjalne opakowanie, PAPER TOY – 20 centymetrową kartonową figurkę ReTo/Borixon do własnoręcznego złożenia wraz z instrukcją składania, UNIPACK – specjalnie zaprojektowane opakowanie w którym znajdziesz płytę CD. Co ciekawe także wstęp do rozszerzonej rzeczywistości ze świata dzikiejkorei. A to wszystko w ciężkim, ekskluzywnym BOXIE zamykanym na magnes, wykonanym z grubej tektury.


TRACKLISTA Reto / Borixon – 420024

  1. 420024
  2. Bonsai
  3. Co Cię Trapi
  4. Deadphone
  5. Milion w godzinę
  6. Trapsport
  7. Shake
  8. Avemariah
  9. Księga dżungli ft. Avi x Louis Villain
  10. Białe szaty

Reto / Borixon – 420024 download cała płyta pobierz

chomikuj, allegro, download, mixtape pobierz, preorder, empik, spotify, nowy album, ulub, koszulka, bluza, cały album, tour, tekst, cała płyta, peb, soundcloud, mp3, instagram

Dodaj komentarz