Igrekzet – Dead or Alive (2019)

Igrektzet wreszcie debiutuje ze swoim albumem pod tytułem „Dead or Alive”. Płyta jest prawdziwą muzyczną podróżą przez liczne kontrasty, przez wszystkie wzloty jak i upadki rapera. Jego wiarę ale także zwątpienie, jego euforię oraz depresję. Album Dead or Alive to prawdziwe świadectwo walki Igrekzeta z samym sobą. Płyta to opowieść o prawdziwie niepoprawnym marzycielu, który pragnie odnaleźć w tym brudnym świecie, rządzonym przez konsupcjonizm i dążenie do sławy samego siebie i swojego miejsca.

igrekzet dead or alive download

POBIERZ


Dead or Alive to 10 specjalnie wyselekcjonowanych kawałków, pełnych w charakterystycznej dla Igrekzeta mieszance śpiewu jak i rapu. Bardzo bogata warstwa tekstowa wypełniona jest licznymi metaforami, grami słownymi a także nawiązaniami do rozmaitych dzieł sztuki. Są tu też liczne refleksje, często mocno gorzkie nad własną osobą oraz otaczającą rzeczywistością.

Wyprani co noc oceanem plag, wypluci na ląd, spaleni na start
Za młodzi na sen
Mijamy ciągle sobie i nas, zaślepieni grą o spokój i Graal
Za starzy na lęk


Premiera albumu Igrekzet Dead or Alive zaplanowana jest na 17 grudnia 2019 roku. Muzycznymi producentami wykonawczymi płyty są, sam Patryk „Igrekzet” Lolo, a także Gabriel „NoTime” Bieszczad. Wersja preorder jest mocno limitowana, ale zawiera nie tylko płytę CD w digipacku, a także książeczkę z tekstami i okładkami do każdego utworu, plakat z autografem i specjalny zestaw wlepek. Przedsprzedaż albumu na stronie futunoir.

TRACKLISTA IGREKZET DEAD OR ALIVE DOWNLOAD POBIERZ

  1. Dead
  2. Salem
  3. White Rabbits
  4. Perfect Blue
  5. Mardi Gras (Ft. Deys)
  6. ZZz
  7. Deja Vu
  8. Apollo 13.
  9. Nie.bo (feat. Lilu)
  10. Alive

pobierz, empik, tekst, mp3, peb, spotify, ulub, allegro, instagram, download, chomikuj, soundcloud

Igrekzet – Dead (prod. NoTime)

Dodaj komentarz