Brahu – 82 (2019) – download, chomikuj, pobierz

Brahu powraca z nową płytą zatytułowaną krótko „82”. Po 8 latach od świetnie przyjętego Chaosu nadszedł czas na coś świeższego. 82 jest już kolejnym albumem artysty (bo rapera, a także producenta), czyli Brahu z Gdańska. Nad albumem zaczął pracę dwa lata temu, tuż po wypuszczeniu świetnie przyjętej „Remisji” z Peją. Płyta ta była przecież jedynką na Olis i szybko pokryła się złotem.

Podstawowa wersja płyty Brahu – 82 zawierać będzie nie dużą ilość, bo 11 utworów. Jak zapewniają jednak twórcy utwory będę bardzo mocno zróżnicowane brzmieniowo. Możemy być jednak pewni, że nie zabraknie wescoastowego brzmienia, który jest już chyba charakterystycznym elementem nawijki Brahu od ponad dekady. Co ciekawe znajdziemy też utwory w nowoczesnej konwencji trapowej. Ale co najciekawsze utwór pod tytułem „Słońce nie wstaje” ma być prawdziwą perełką utworzoną w konwencji rapcore’owej. Usłyszycie tu mocne rockowe gitary i perkusję, na której zagra sam Mariusz noskowiak z popularnej grupy Blenders. Niestety utwór ten razem z plakatem i podpisem rapera jest dostępnie tylko i wyłącznie w wersji przedsprzedażowej, tak zwanej preorder. A jej nakład jest bardzo mocno ograniczony. Warstwa producencka albumu „82” to oczywiście zasługa prawie w 90% Brahu. Jedynie za produkcję utworu „Pani Perfekt” odpowiada duet So Special.

BRAHU 82 DOWNLOAD

POBIERZ


Brahu na swoją płytę 82 zaprosił kilka na prawdę wyśmienitych gości. Usłyszymy między innymi Kizo, Peje, Kaena, Nizioł, Rado aka RDW, Dj Cent, czy Veira. Brahu stwierdził, że album jest na pewno jego najbardziej zaawansowaną produkcją muzyczną. Wszyscy, którym spodobały sie poprzednie krążki Brahu takie jak „Wchodzę do gry”, czy „Chaos” mogą być pewni tego, że będą zadowoleni z „82” i znajdą na nim coś dla siebie.

Dzień premiery albumu „82” zaplanowano na 13 grudnia 2019 roku, jednak preorder za pobraniem dostępny jest już od 25 listopada. Zakup wersji preorderowej dostępny już od 8 listopada. Bonusowo zawarto w nim plakat rapera z podpisem, wspomniany track „Słońce nie wstaje” oraz remiks „Latam wysoko” feat Peja, Nizioł wyprodukowany przez duet So Special, których na prawdę nie usłyszycie nigdzie indziej!


TRACKLISTA BRAHU 82 DOWNLOAD

 1. Latam wysoko feat. Nizioł, Peja
 2. Lustro
 3. Oby los feat. Kaen
 4. Selfie
 5. Skit
 6. Karawana
 7. Triocity feat. Rado aka Mc Rado aka RDW, Veira (scratch Dj Cent)
 8. Wierza Babel
 9. Pani perfekt (prod. SoSpecial)
 10. Toksyn
 11. Oktagon feat. Kizo
 12. Jesień na blokach
 13. Słońce nie wstaje feat. Rado aka Mc RDW – bonus track wersja preorder
 14. Latam Wysoko (remiks SoSpecial) – bonus track wersja preorder

BRAHU 82 pobierz cały album

pobierz, empik, soundcloud, tekst, mp3, allegro, instagram, download, chomikuj, peb, spotify, ulub

Brahu ft. Nizioł, Peja – Latam wysoko tekst

Dodaj komentarz