skinny/dorski – PRZEDMIEŚCIA (2019) + gra

PRZEDMIEŚCIA to pierwszy wspólny album dueatu skinny i dorski. Jest to najprawdziwsza kolaboracja ziomków, którzy znają się od podstawówki, a połączyła ich pasja do muzyki. Na tej płycie każdy utwór to tak na prawdę inna stylówka, znajdziemy tu wszystko od klasycznego oldschoolowego „Na Raz” po bardzo mocno eksperymentalny „Drift AWD”. skinny czyli popularny YouTuber brudna małpa na swoich filmach nie raz pokazywał jak naśladować różne style raperów. Stąd być może też tak wiele różnorodności na płycie PRZEDMIEŚCIA.

skinny dorski przedmieścia download


Skinny na bitach Doriana opowiada właśnie o tych PRZEDMIEŚCIACH, całym swoim dzieciństwie, akcjach w szkole, czy nawet pasji do japońskich samochodów, gier komputerowych i ogólnie pojętej amerykańskiej sceny muzyki rap. Każdy urodzony na przełomie XX i XXI wieku skuma wiele nawiązań, którymi przesiąknięta jest płyta. Co zresztą widać gołym okiem po trackliście. Gościnnie na albumie usłyszymy takie ksywki jak Deps, Napster, Jaszczur czy Kicxk.

skinny gra

Premiera płyty zaplanowana jest na 18 grudnia 2019 roku, jednak wysyłka albumów zacznie się już dwa dni wcześniej. Wersja preorder zawierać będzie autograf i wlepki ale także niespodziankę pod postacią gry. Jest to zdecydowanie bardzo ciekawa opcja, bo jak mówią autorzy (czyli sam skinny) gra dostarczy nam około godziny ciekawych przygód przepełnionych zwrotami akcji, fabułą rodem z filmów fantasy. A także wieloma nawiązaniami do kultury polskiego internetu. Miejsca w grze odwzorowane są z prawdziwego świata i okolicy członków B99, czyli skinny, Dorski, Jaszczur itp.


TRACKLISTA SKINNY DORSKI PRZEDMIEŚCIA DOWNLOAD

 1. miejscówa
 2. riltok
 3. jest jak jest
 4. czwarta gęstość
 5. przedmieścia
 6. R1D3 ft. Napster
 7. Lance Vance
 8. drift AWD
 9. Jetix
 10. na raz
 11. stilo ft. Jaszczur
 12. Thierry Henry
 13. Tony Soprano ft. Kicxk, Deps
 14. guntalk (gitara: Sebastian Pełka)

skinny/dorski – PRZEDMIEŚCIA pobierz cały album

pobierz, empik, soundcloud, tekst, mp3, allegro, instagram, download, chomikuj, peb, spotify, ulub

skinny & dorski – stilo ft. jaszczur / tekst / mp3

skinny & dorski – drift AWD / ulub / download

Dodaj komentarz