KABE #hot16challenge2 [download, tekst]

KABE opublikował swoje nagranie do hot16challenge. Wyzwanie jest chyba największym w Polskim internecie kiedykolwiek. Akcja została rozpoczęta przez Solara z SB Maffija. Tym razem challenge jest połączony ze zbiórką pieniędzy. Środki w całości zostaną przekazane na pomoc lekarzom i szpitalom w walce z koronawirusem. Bit do kawałka hot16challenge2 wykreował Opiat.

Hot16challenge to wyzwanie polegające na nagraniu 16 wersów i nominowaniu kolejnych osób do akcji, które mają stworzyć swój kawałek w 72 godziny. Druga edycja legendarnej rapowanej akcji to nie tylko nagrywanie muzyki, ale również pomoc w walce z koronawirusem. Wraz z #hot16challenge2 ruszyła zbiórka – “Beef z koronawirusem #hot16challenge” dla Siepomaga.pl. Zarówno nominowani jak i fani mogą wpłacać pieniądze na pomoc pracownikom służby zdrowia w walce z Koronawirusem. Zbiórka dostępna jest pod adresem: http://siepomaga.pl/hot16challenge . Całą akcję można śledzić na stronie hot16challenge.network.

KABE – hot16challenge2 DOWNLOAD

POBIERZ


Tekst: KABE
Tytuł: hot16challenge2
Music production: Opiat

KABE – hot16challenge2 lyrics, tekst piosenki, tekstowo, genius

TEKST W MODERACJI


KABE – hot16challenge2 download pobierz mp3

instagram, amazon, peb, spotify, itunes, soundcloud, download, tekst, pobierz, soundline, wrzucplik, play, mp3, wiek, odsłuch, tidal, empik, genius, deezer, tekstowo, ile lat, ulub, chomikuj

KABE #hot16challenge2 download mp3 tekst

Dodaj komentarz