Kubańczyk – CAŁY JA (2020) pobierz chomikuj

Kubańczyk wydaje swoją nową płytę zatytułowaną CAŁY JA. Kariera „ochroniarza” Lorda Kruszwila nabiera tempa. Po świetnym występie na Fame MMA Kubańczyk postanawia wydać swój pełnoprawny album, na którym usłyszymy kilka na prawdę dobrych kawałków. Na płycie artysty zatytułowanej „CAŁY JA” wystąpiło też kilku świetnych gości z polskiej sceny rapowej co potwierdza tylko, że Kubanczyq jest nie tylko gwiazdą Youtube, ale liczy się na scenie.

Walka o marzenia, pokonywanie życiowych przeszkód i problemy z młodości właśnie taką tematykę porusza pełna emocji płyta „Cały Ja”, której autorem jest Kubańczyk. Krążek jest bardzo różnorodny – znajdziemy na nim mocne uliczne bangery ale również tracki delikatne i skłaniające do refleksji. Na płycie gościnnie pojawiło się wielu raperów z polskiej czołówki.

Kubańczyk – CAŁY JA DOWNLOAD

POBIERZ


Premiera albumu KUBAŃCZYK – CAŁY JA zaplanowana jest na 29 maja 2020 roku. Wersja preorder albumu do zamówienia na stronie preorder.pl. Do każdej płyty dodany będzie tatuaż (aniołek i diabełek).

kubanczyq tatuaż kubańczyk

TRACKLISTA Kubańczyk – CAŁY JA

 1. Cały ja
 2. Mordo otwórz okno
 3. Droga do gwiazd
 4. Hałas (Ft. ADM & Filipek)
 5. To miasto nie śpi (Ft. Kazior)
 6. Life Nosy Be by Magoif Dop (Ft. Kubańczyq)
 7. Jesteśmy z podwórka (Ft. Bajorson, Major SPZ & Popek)
 8. Tokyo Drift (Ft. KaeN)
 9. Złe sny (Ft. Kartky)
 10. Zdrówko (Ft. VBS)
 11. Z Tobą (Ft. Dj Slavic)
 12. Hieny
 13. Uciec (Ft. B.R.O (PL))
 14. ZWYKŁY CHŁOPAK

Kubańczyk – CAŁY JA download cała płyta pobierz

cała płyta, download, ulub, cały album, peb, empik, soundcloud, preorder, tekst, nowy album, mixtape pobierz, instagram, koszulka, bluza, tour, chomikuj, mp3, allegro, spotify, kubanczyq

Dodaj komentarz