Kaczor BRS – Wróg Publiczny (2020) pobierz chomikuj

Kaczor BRS wydaje nowy album zatytułowany „Wróg Publiczny”. Kaczor BRS to jedna z najciekawszych postaci rapowej sceny, reprezentująca uliczny nurt hip-hopu. Artysta dał poznać się słuchaczom jako hardkorowy, bezkompromisowy tekściarz z pomysłem na siebie. Słynie również z kontrowersyjnych teledysków, które emanują brutalnością życia codziennego, przez co często są usuwane przez YouTube.

Jego dwie pierwsze płyty, „TRAPanacja Czaszki” oraz „Sygnatura Akt BRS 2019”, odbiła się sporym echem na krajowym rynku, czego efektem są wielomilionowe odtworzenia singli.

Album „Wróg publiczny” jest odpowiedzią na liczne przeciwności losu oraz czarny PR stworzony przez antagonistów Kaczora BRS. Cechuje się różnorodnością brzmieniową oraz stylistyczną. Pokazuje osobowość Kaczora BRS oraz historię jego życia, bez owijania w bawełnę i zbędnej koloryzacji. Na najnowszym wydawnictwie usłyszymy licznych gości, reprezentujących starą i nową szkołę.

Kaczor BRS – Wróg Publiczny DOWNLOAD

POBIERZ


Premiera nowej płyty Kaczor BRS – Wróg Publiczny zaplanowana jest na 17 kwietnia 2020 roku. Album będzie można kupić w preorderze w kilku opcjach, także z dodatkami w postaci poprzednich płyt rapera.


TRACKLISTA Kaczor BRS – Wróg Publiczny

 1. Wróg Publiczny
 2. Pac Man (Ft. Dawid Obserwator)
 3. Przez okno
 4. Literatka (Ft. Książę Kapota & Lacocamadre)
 5. Czarna woda (Ft. Intruz)
 6. Brzytwa
 7. Jad (Ft. Grzybek LD)
 8. Będzie dobrze (Ft. Ace (PL) & Intruz)
 9. Tu (Ft. TMK Solo)
 10. Pusta Czaszka (Ft. Krycha)
 11. Dynamo
 12. Sznyt (Ft. 2T4)
 13. Tory (Ft. Fresh Polakke)
 14. Literatka (Remix) (Ft. Książę Kapota & Lacocamadre)
 15. Stara szkoła (Ft. Popek)
 16. Cudze

Kaczor BRS – Wróg Publiczny download cała płyta pobierz

chomikuj, cały album, peb, soundcloud, download, tour, mp3, allegro, tekst, nowy album, ulub, koszulka, bluza, instagram, cała płyta, preorder, empik, mixtape pobierz, spotify

Dodaj komentarz