Kizo, Jongmen & Bonus RPK – HEAVYWEIGHT pobierz album download

Kizo, Bonus RPK i Jongmen połączyli siły i wspólnie stworzyli Heavyweight Project, na który czekała cała hip-hopowa Polska!
Zwieńczeniem projektu będzie album, którego premiera jest zaplanowana na jesień. Pomysł na tę kolaborację powstał naturalnie przy okazji wspólnie spędzonych godzin w studio. To nie pierwszy raz, kiedy można usłyszeć artystów w takim składzie.

Już wcześniej raperzy współpracowali ze sobą przy kawałku Jongmena – La Vida Loca. Kizo, Jongmen i Bonus RPK pracowali nad krążkiem od wielu miesięcy, a poza tą trójką na wydawnictwie pojawią się także inni czołowi gracze polskiej sceny hip-hopowej.

Płyta będzie wybuchową mieszkanką stylów, bengerów oraz bezkompromisowych tekstów.

Kizo, Jongmen & Bonus RPK – HEAVYWEIGHT DOWNLOAD

POBIERZ


Premiera albumu tego silnego trio zaplanowana była na 9 października 2020 roku. Jednak prawdopodobnie z powodu opóźnień zostanie przełożona na 27 listopada 2020 roku. Wersja preorder albumu HEAVYWEIGHT sprzedawana jest w specjalnej wersji DELUXE lub inaczej XXL. Znajdziemy na niej wiele bonusów takich jak dodatkowe utwory i remixy. Ale także wiele więcej. W wersji XXL płyty Kizo, Jongmena i Bonusa dostaniemy młynek, bibułki, saszetke, zapalniczke, opaskę silikonową, brelok, plakat oraz oczywiście wlepki. Album można zamówić też z dodatkową koszulką lub bluzą.

TRACKLISTA Kizo, Jongmen & Bonus RPK – HEAVYWEIGHT

  1. Wszystko Si
  2. Sportplus
  3. Pod jednym niebem

Kizo, Jongmen & Bonus RPK – HEAVYWEIGHT download cała płyta pobierz

chomikuj, allegro, spotify, soundcloud, mixtape pobierz, instagram, cały album, nowy album, empik, download, za darmo, tour, bonus, tekst, bluza, koszulka, preorder, ulub, cała płyta, mp3, peb

Dodaj komentarz