Taco Hemingway – JARMARK + BONUS TRACK pobierz album download

Taco Hemingway znowu zaskakuje i wydaje jeden ze swoich zapowiadanych albumów pod tytułem „JARMARK” przed czasem! Premiera płyty zapowiadana była na 4 września 2020 roku, jednak Taco zdecydował się zrobić przedwczesną premierę i udostępnił album całkowicie za darmo w sieci już w nocy z 27 na 28 sierpnia 2020 roku.

„Dziękuję wszystkim, którzy pracowali nad albumem. Bez was wszystkich jedyne co mógłbym robić to co najwyżej pisać teksty i nagrywać je na dyktafon, bo poza tym nie potrafię robić zupełnie nic” – Taco Hemingway.

Album zatytułowany Jarmark dostępny w internecie do pobrania składa się z 12 utworów. Taco na płycie wziął się głównie za wypunktowanie wszystkich złych cech Polaków, powoduje to, że produkt ten jest bardzo mocnym materiałem. Wersja preorder albumu zawiera bonus w postaci dodatkowego utworu. Co ciekawe drugim zapowiadanym albumem na ten rok od Taco ma być „EUROPA„.

Taco Hemingway – JARMARK DOWNLOAD

POBIERZ


Tak jak mówiłem rok temu — moja muzyka zawsze była, jest i będzie darmowa.
Dzisiaj postanowiłem opublikować cały „Jarmark” na serwisach streamingowych.
Pod adresem http://pobierz.jarmarkeuropa.com znajdziecie też link do pobrania całej płyty w mp3. Miłego słuchania.
Jarmark jest moją pierwszą płytą od „Trójkąta warszawskiego”, na której nie rapuję o swojej obecnej sytuacji; no, z wyjątkiem jednej jedynej linijki (pozdrawiam @golecuorkiestra). Znajdziecie tu trochę storytellingu (trylogia „Łańcuchów”, „Szczękościsk”, „1990s Utopia”), garść wspomnień dziecięcych i nastoletnich (ciąg trzech piosenek po drugim „Łańcuchu”), kilka domorosłych obserwacji społecznych („Influenza”, „Panie, to Wyście!”, „Polskie Tango”).
Dziękuję wszystkim, którzy pracowali nad albumem. Jestem wam wdzięczny bardziej niż potrafię to ubrać w słowa. Bez was wszystkich jedyne co mógłbym robić to co najwyżej pisać teksty i nagrywać je na dyktafon, bo poza tym nie potrafię robić zupełnie nic.
” – Taco Heminway.

Na najnowszym wydawnictwie usłyszymy kilku ciekawych gości, oprócz zaprezentowanego już Lanka przy publikacji utworu Polskie Tango. Taco zaprosił na swoją płytę między innymi takie osoby jak Artur Rojek, Gruby Mielzky, CarchUp, czy Kacha z Coals. Jarmark to także mieszanka wielu znakomitych producentów muzycznych.

TRACKLISTA Taco Hemingway – JARMARK

 1. Łańcuch I: Kiosk feat. Artur Rojek (prod. Rumak)
 2. Panie, to Wyście! (prod. Pejzaż)
 3. Polskie Tango (prod. Lanek)
 4. Influenza feat. Gruby Mielzky (prod. Borucci)
 5. Nie Mam Czasu feat. CatchUp (prod. Rumak)
 6. Łańcuch II: Korek feat. Artur Rojek (prod. Rumak)
 7. Dwuzłotówki Dancing (prod. Rumak)
 8. POL Smoke (prod. Borucci)
 9. W.N.P. (prod. CatchUp)
 10. 1990s Utopia feat. Kacha z Coals (prod. Pejzaż)
 11. Szczękościsk (prod. Rumak)
 12. Łańcuch III: Korpo feat. Artur Rojek (prod. Rumak)
 13. PREORDER BONUS

Taco Hemingway – JARMARK download cała płyta pobierz

nowy album, preorder, bonus, bluza, za darmo, empik, download, koszulka, spotify, soundcloud, allegro, cały album, mp3, cała płyta, tour, peb, tekst, ulub, chomikuj, instagram, mixtape pobierz

Dodaj komentarz