Miuosh – Powroty (2020) pobierz

Miuosh powraca z nowym albumem o dźwięcznym tytule „Powroty”. Minęły już trzy lata po nieźle przyjętej płycie „POP” Miuosha. „Powroty” są już ósmą solową płytą rapera. Dotykają one najbardziej przełomowych i najważniejszych momentów w życiu artysty. Napisaną w trasie płytą katowicki muzyk powraca do kamieni milowych swojej muzycznej i prywatnej podróży przez życie i świat – dotyka wewnętrznych decyzji, problemów i deklaracji, podsumowuje swoje dotychczasowe kroki i potknięcia, a tekże rozlicza samego siebie.

„Powroty” to album wymykający się wszystkim znanym nam kategoriom. Płyta łączy to, co mogliśmy już u Miuosha usłyszeć, z tym czego, zupełnie się po nim do tej pory nie spodziewaliśmy. Za muzykę na albumie odpowiada on sam, ale także Maciej Sawoch, Michał Kush i Kuba Karaś (The Dumplings). Producentem albumu jest Michał Fox Król, który swoim nietuzinkowym podejściem zadbał o nadanie wyraźnego i ostrego brzmienia tej swoistej mieszance rapu, popu, muzyki elektronicznej i rockowej.

Miuosh Powroty DOWNLOAD

POBIERZ


Jak zawsze ważnym elementem całości są goście – usłyszymy Melę Koteluk, Natalię Nykiel, Igo, The Dumplings, Mateusza Koniecznego i Palucha. Oprócz poznańskiego rapera, który razem z Miuoshem współpracował już dwukrotnie niemal dekadę temu, reszta gości zaszczyciła jego utwory swoją obecnością po raz pierwszy.

Premiera albumu Miuosh – Powroty zaplanowana jest na 24 stycznia 2020 roku.


TRACKLISTA Miuosh – Powroty DOWNLOAD

  1. Panie
  2. Powroty
  3. Diamentova feat. Natalia Nykiel
  4. Lhotse
  5. Blckstr feat. Paluch
  6. Analog
  7. Rok feat. Mela Koteluk
  8. Omega
  9. Lęk feat. The Dumplings
  10. Motyle feat. Igo

Miuosh – Powroty download cała płyta pobierz

tour 2020, pobierz, chomikuj, download, empik, tekst, spotify, soundcloud, kim jest, bluza, peb, allegro, wiek, ulub, ile ma lat, mp3, instagram

MIUOSH – Powroty tekst mp3 ulub

Dodaj komentarz