Wac Toja n Matheo – Ostry Sos (2020) pobierz

Wac Toja powraca ze swoim trzecim już legalnym albumem pod tytułem Ostry Sos. Płyta jest w całości wyprodukowana z topowym polskim producentem, czyli Matheo. „Ostry Sos” jest więc prawdziwą muzyczną podróżą od punku, rocka, aż poprzez nabardziej nowoczesne rapowe brzmienia po tak zwany moombathon zafundowana nam przez topowych artystów. „Ostry Sos” jest co ciekawe pierwszą pełnoprawną płytą wydaną przez Wac Toja całkowicie niezależnie. Producent wykonawczy projektu to Fresh N Dope.

Gościnnie na albumie usłyszymy bardzo ciekawych artystów z polskiej sceny muzyczną. Na „Ostrym Sosie” pojawiają się Janusz Panasewicz (Lady Pank), Tymek, Malik Montana, Kizo, Sobota, oraz Robert Makłowicz w formie lektora, prowadzącego album. Jak mówi sam artysta „To moja najszczersza i najlepiej wyprodukowana płyta, na której niejednokrotnie przekroczyłem swoje muzyczne granice.”

Wac Toja n Matheo Ostry Sos DOWNLOAD

POBIERZ


Premiera albumu Wac Toja n Matheo – Ostry Sos zaplanowana jest na 24 stycznia 2020 roku. Preorder albumu dostępny jest na stronie Wactoja. Do płyty dołączone mają być bardzo ciekawe dodatki. Między innymi takie jak autograf, plakat, zestaw wlepek czy przepisy na ostre sosy! Do zamówienia z bluzą otrzymamy też piłke plażową OSTRY SOS. Co jednak najciekawsze do 10 losowo wybranych zamówień spośród wszystkich preorderów możemy otrzymać zaproszenia na obiad z Wac Toja złożony z wyjątkowo ostrych dań.


TRACKLISTA Wac Toja n Matheo – Ostry Sos DOWNLOAD

 1. Jalapeno
 2. Cayenne (Zaprowadź Do Piekła) ft. Janusz Panasewicz
 3. Chili Hot ft. Kizo
 4. Piri Piri ft. Malik Montana
 5. Chilaca (Czarne Oczy) ft. Tymek
 6. Yellow Genetics (Dres)
 7. Puya
 8. Habanero
 9. Trinidad Scorpion
 10. Pablano
 11. Chile Verde ft. Sobota
 12. Sweet Bells
 13. Aji
 14. Parzy To

Wac Toja n Matheo – Ostry Sos download cała płyta pobierz

tour 2020, pobierz, chomikuj, download, empik, tekst, spotify, soundcloud, kim jest, bluza, peb, allegro, wiek, ulub, ile ma lat, mp3, instagram

Wac Toja n Matheo feat. Kizo – Chili Hot tekst mp3 ulub

Dodaj komentarz