Kabe – Albinos EP (2020) pobierz

Kabe debiutuje ze swoim albumem ALBINOS EP i co najciekawsze płyta określana jest już dzisiaj mianem najważniejszego, trapowego debiutu 2020 roku. Kabe, wraz z producentami z ekipy GCBW, Opiatem i Bartzem, zabiorą was w świat charakternego, a zarazem niezwykle mocnego rapu. Bez kompromisów, bez lukrowania, z dużą ilością cloudowych i syntetycznych brzmień prosto z muzycznego ghetta.

Kabe to 19 letni obywatel Europy, człowiek, który przez wiele lat mieszkał we Francji w Paryżu, gdzie tak na prawdę dorastał. Młody raper opowie Wam sporo historii widzianej z jego perspektywy. Co najważniejsze zwięźle, konkretnie, z błyskotliwymi odniesieniami. Co ciekawe wplatając też w teksty sporo elementów języka francuskiego. Zobaczycie i przekonacie się, że życie na osiedlach Europy rządzi się podobnymi prawami, jak nasze polskie realia. Do albumu dodatkowo załączony jest Creep Show Mixtape.

KABE ALBINOS EP DOWNLOAD

POBIERZ


Premiera albumu Kabe – Albinos EP zaplanowana jest na 17 stycznia 2020 roku, jednak preorder możemy zamówić już wcześniej. Album otrzymamy w dniu premiery wyłącznie jeżeli zamówimy go na stronie Stoprocent do dnia 15 stycznia.


TRACKLISTA Kabe – Albinos EP DOWNLOAD

  1. Dookoła bloków
  2. Albinos
  3. Ghetto flex
  4. Trap i grind
  5. Uliczny styl
  6. Ping pong i szachy
  7. Skiety & klapki
  8. Viva street

Kabe – Albinos EP download cała płyta pobierz

pobierz, stoprocent, chomikuj, download, kim jest, bluza, peb, allegro, spotify, soundcloud, wiek, ulub, ile ma lat, mp3, empik, tekst, instagram

Kabe – Albinos (prod. Opiat/Bartz) VIDEO chomikuj tekst mp3

Kabe feat. Kizo – Skiety&Klapki remix (prod.Opiat/Panama) download mp3

Dodaj komentarz