Peja & Magiera – 2050 EP (2020) pobierz chomikuj

Peja znowu daje o sobie znać i przychodzi do nas z EPką zatytułowaną 2050. Najnowsze wydawnictwo Rycha Peji i Magiery to zestaw luźno zarejestrowanych utworów będących swoistą kontynuacją blisko 20 letniej współpracy. Nowa EP-ka 2050 zawiera w wersji Deluxe, aż 8 premierowych utworów z czego pierwszym promującym będzie “Smog”. W planach klip do utworu “Taran”, który stanowi kwintesencję nowinek duetu. Na krążku spora niespodzianka w postaci utworu “Nowa Autobiografia” oraz bardzo mocny kawałek zatutułowany “Reakcja Łańcuchowa”. Klasyczny HIP HOP to “Wejście smoka” i “Moja gra”. Jako dodatek utwór “W imię zasad” (tylko w wersji deluxe z podpisami), która zostanie wydana w specjalnym boxie zawierającym dodatkowe cd, pocztówki, plakat i specjalną maskę. Nakład wersji deluxe to 2020 sztuk. Wersja standard wystawiona do sprzedaży preorderowej to limit 3 tys sztuk. Wersja standard ukaże się w pudełku sbj i w swojej podstawowej wersji zawierać będzie 7 utworów.

“2050” to swoisty Warm Up przed planowanym na jesień krążkiem o nazwie “Black Album”. Utwory z EP-ki ukażą się standardowo na platformie yt oraz w streamingu.

Peja & Magiera – 2050 EP DOWNLOAD

POBIERZ


Planowana data premiery nowej EPki Peji i Magiery to już 27 marca 2020 roku! Płytę można zamówić między innymi na MyMusicShop. Do albumu dołączone będą dodatkowo liczne wlepki.


TRACKLISTA Peja & Magiera – 2050 EP

  1. Taran
  2. SLU 2020
  3. Reakcja łańcuchowa
  4. Nowa Autobiografia + DVJ. Rink
  5. Smog
  6. Moja gra + DJ. Gondek
  7. Brick Phone Rap
  8. W imię zasad (BONUS)

Peja & Magiera – 2050 EP download cała płyta pobierz

preorder, tekst, mp3, cały album, tour, soundcloud, koszulka, mixtape pobierz, cała płyta, spotify, peb, chomikuj, instagram, ulub, nowy album, allegro, download, bluza, empik

Dodaj komentarz