Przyłu – JUNIPER (2020) pobierz chomikuj

,JUNIPER” to tytuł debiutanckiego albumu Przyłuca, najmłodszego reprezentanta QueQuality. Krążek przepełniony jest nieskrępowaną szczerością i wysokowibracyjnymi refleksjami. Na ,,JUNIPER” znajduje się aż 14 zróżnicowanych utworów, które przewrotnie jednak składają się w spójną całość. JUNIPER z ang.: jałowiec, od jałowej ziemi lub „jałowego”, czyli męskiego kwiatu.

,,Emocja. Przy braku jakichkolwiek założeń to słowo najbardziej sunie mi się na usta. Na przestrzeni wielu miesięcy dojrzewałem, rosłem wraz z tym projektem. Czego możesz się po nim spodziewać? Obserwuje to co widzę i piszę. Wewnętrzne dziecko bije się z kandydatem na prezydenta. Płacz w najszczęśliwszym wydaniu. Nazywam się Bartek, a to moja płyta. Dzięki za zaufanie.

Przyłu – JUNIPER DOWNLOAD

POBIERZ


Premiera albumu Przyłu – JUNIPER zaplanowana jest na 22 maja 2020 roku. Wersja preorder albumu do zamówienia na specjalnie przygotowanej stronie QueShop.


TRACKLISTA Przyłu – JUNIPER

 1. To będzie jakieś intro stary (Skit)
 2. Władca Much
 3. Leszy
 4. Carnival
 5. Pada elektryczny deszcz
 6. Huty, zaplecza, amfibie (Ft. Avi (PL))
 7. Juniper
 8. Przysięgam, że knuję coś niedobrego (Ft. Deys & Karian)
 9. Bis
 10. Shire
 11. Co za ból
 12. Wiara (Ft. ZetHa)
 13. Patrz
 14. StrzelaMY (Skit)
 15. After (Ft. Kartky)
 16. Usta
 17. Wiara (Remix) (Bonus track) (Ft. Kartky & ZetHa)

Przyłu – JUNIPER download cała płyta pobierz

cała płyta, preorder, empik, chomikuj, soundcloud, koszulka, bluza, mp3, allegro, spotify, mixtape pobierz, instagram, download, tekst, nowy album, ulub, tour, cały album, peb

Dodaj komentarz