VNM – Hope For The Best (2020) pobierz chomikuj

VNM wydaje kolejny, już swój ósmy solowy krążek, tym razem zatytułowany „Hope For The Best”. Płyta oczywiście zostanie wydana przez denekstbest czyli label założony przez samego rapera.

Krajobraz VNMa zastany po jego ostatnim albumie nagranym w hołdzie dla samoświadomości: tak jak CTDN przyniósł zarówno autorowi jak i słuchaczom ogrom rozwiązań, tak Hope For The Best
pozostawia po sobie wiele pytań bez odpowiedzi
. VNM, będąc pogodzony już sam ze sobą, rozważa o swoim obecnym podejściu do tworzenia i słuchania muzyki („Vent”, „Tak jak ja”), o decyzjach związanych z posiadaniem potomstwa („Unborn”) czy uzależnieniu od telefonu i obecnej roli social mediów („Biały szum”). Mimo nowych niewiadomych w życiu VNMa niemal wszystkie utwory, położone na często nieoczywistych w doborze produkcjach łączy cicha wiara autora w to, że po prostu wszystko będzie dobrze.

VNM – Hope For The Best DOWNLOAD

POBIERZ


Premiera albumu VNM – Hope For The Best zaplanowana jest na 8 maja 2020 roku, płyta w preorderze ma być wysłana już 6 maja. Wersja preorderowa Hope For The Best (w odróżnieniu od standardowej wersji sklepowej) będzie wzbogacona o tematyczne naklejki, magnes nawiązujący do okładki oraz dodatkowy 14-stronicowy booklet z fotografiami autorstwa Mateusza Czecha ilustrującymi każdy utwór z tracklisty jego oczami i emocjami. Każdy preorderowy egzemplarz albumu będzie również podpisany przez VNMa.


TRACKLISTA VNM – Hope For The Best

  1. Tak jak ja (Ft. Wozzo)
  2. Vent
  3. Unborn
  4. Biały szum

VNM – Hope For The Best download cała płyta pobierz

chomikuj, cały album, peb, soundcloud, download, tour, mp3, allegro, tekst, nowy album, ulub, koszulka, bluza, instagram, cała płyta, preorder, empik, mixtape pobierz, spotify

Dodaj komentarz