VNM – EXIT2020 pobierz album download

VNM decyduje się na wydanie drugiej już w tym roku płyty pod tytułem EXIT2020. Album ma być następcą świetnego albumu Venoma Hope for The Best. Album EXIT2020 wziął tytuł od roku wydania, który jest pełny ciekawych i mniej ciekawych wydarzeń. Płyta ma być początkiem końca tego pechowego roku 2020.

VNM rozpoczął promocję swojego nowego albumu od wydania numeru pt. LINIE III, który był nagrywany i sfilmowany w tm samym momencie! Świadczy to o świetnych zdolnościach VNMa, które zachęcają do nabycia płyty Exit2020. Jak twierdzi sam artysta utwory pomagają mu powrócić do życiowego Yin Yang. Paradoksalnie inspiracje czerpie z braku inspiracji do tworzenia w tym ciężkim roku. Utwory głównie opisują pandemiczną rzeczywistość 2020 roku. VNM nie rezygnuje z rapowania o towarzyszących mu od miesięcy obaw i niepewności w kontekście swojej kariery oraz napiętej sytuacji w kraju.

Za produkcję muzyczną na albumie VNM – EXIT2020 odpowiadają między innymi tacy producenci jak: Magiera, DrySkull, megot, Łukasz Kowaluk, Skrywa. Jako gościa na albumie usłyszymy Bonsona, który także opisał bierzącą sytuację swoimi oczami. Na utworze Zieleńsza usłyszymy też K-Leah.

VNM – EXIT2020 DOWNLOAD

POBIERZ


Premiera nowego albumu VNMa zatytułowanego EXIT2020 odbędzie się już 11 grudnia 2020 roku.  Płytę będzie można zakupić przede wszystkim na stronie oficjalnej sklepu deNekstBest. Album można kupić w wersji preorder w której otrzymamy także kalendarz ścienny, breloczek oraz zestaw naklejek. Albo w wersji preorder DELUXE w której dodatkowo dostaniemy specjalny T-Shirt oraz czapke zimową!

TRACKLISTA VNM – EXIT2020

 1. Autonomia
 2. Ataraksja
 3. Cicho kvrwa (Ft. Pawbeats)
 4. Pomnik
 5. Zieleńsza (Ft. K-Leah)
 6. Viral (Ft. Bonson)
 7. Lepiej
 8. A raz tak (Ft. Grubson)
 9. Fight Club
 10. Hiperkan (Ft. Mateusz Krautwurst)
 11. Antycypacja
 12. Hope after all
 13. Linie III

VNM – EXIT2020 download cała płyta pobierz

cały album, download, za darmo, spotify, bonus, bluza, nowy album, tour, tekst, soundcloud, cała płyta, chomikuj, mixtape pobierz, preorder, empik, mp3, koszulka, instagram, allegro, ulub, peb