Małach / Rufuz – MetRyka (2019) cała płyta

„MetRyka” jest już piątym albumem duetu Małach/Rufuz. Warszawki zespół powraca po blisko dwóch latach od premiery albumu „Projekt Independent”. Płyta „MetRyka” jest swojego rodzajem opisem tego w jakim momencie aktualnie znaleźli się artyści i jakie emocje towarzyszą przy tym przyjaciołom. Mianowicie udało im się zbudować własną firmę, studio nagraniowe i ustabilizować życie. Wszystkie to po długiej drodze, którą zaczynali na szarych klatkach. Wydawałoby się bez żadnych perspektyw. Wszystko to osiągnęli ciężką pracą, nie dostając nic za darmo. Zdecydowanie jest to najbardziej dojrzała płyta w całej dyskografii dwóch przyjaciół. Jak sami określają płyta jest dla wszystkich tych, którzy byli z nimi od początku i przeciwko tym, którzy nie wierzyli w ich sukces.

Małach/Rufuz – MetRyka DOWNLOAD 320 kbps Album
Na płycie można usłyszeć wiele opowiadań o ludziach, których duet Małach/Rufuz spotykają na swojej drodze. Historie te dają wiele do przemyślenia, często na ciężkie tematy, które mogą się zdarzyć wszędzie. Opowiadają też o swoich dalszych planach, tym samym motywując do działania i spełniania marzeń. Wszystko to nagrane jest przy zachowaniu charakterystycznego ulicznego sznytu znanego dla wszystkich słuchaczy już od pierwszej płyty. Jest to styl często bardzo poważny, jednak nie koniecznie smutny. Ciężko też scharakteryzować i sklasyfikować ich brzmienie jako konkretny podgatunek rapu. Symbolizuje to też okładka i jej kolor, który mieni się różnymi kolorami. Nad wizualną oprawą albumu czuwa Forin Studio, czyli jeden z najlepszych grafików w tym kraju, który przygotował to niesamowite wydanie. Cały materiał jest wyjątkowo świeży i smaczny, a to dzięki połączeniu klasycznych próbek bębnów z żywymi instrumentami w zróżnicowanych tempie utworów. Warstwa muzyczna albumu to zasługa Małacha, 2Checka i Flame.

Małach i Rufuz pokazują, że pomimo sukcesu ciągle pozostają sobą. Ich muzyka idzie bardzo mocno z duchem czasu, co jest kolejnym plusem. Świetne bity i bezkrompromisowe, przenikliwe teksty to duży krok w ekipie MR Crew. Krążek MR5 na pewno zaskoczy nie jedną osobą, nie ważne czy jest ich nowym fanem czy już stałym, wiernym fanem ulicznych raperów. Data premiery albumu to 28 czerwca 2019 roku.


TRACKLISTA Małach/Rufuz – MetRyka

 1. MetRyka feat. Dj Shoodee
 2. Dzięki Hiphop feat. Dj Shoodee
 3. Co się dzisiaj liczy feat. Dj Shoodee
 4. Następnym razem feat. Dj Shoodee
 5. Ludzie
 6. Podwójna moralność
 7. Może trzeba było
 8. Z małej chmury duży deszcz feat. Dj Shoodee
 9. Pomoc feat. Dj Shoodee
 10. Czy czasem masz tak?
 11. Poza schemat feat. Dj Shoodee
 12. Tlen feat. Dj Shoodee
 13. Palimy rope
 14. Nie bójcie się marzyć feat. Dj Shoodee

Małach/Rufuz – MetRyka pobierz za darmo album mp3


MAŁACH / RUFUZ – NASTĘPNYM RAZEM FEAT. DJ SHOODEE PROD. MAŁACHMAŁACH / RUFUZ – CZY CZASEM MASZ TAK? PROD. MAŁACHMAŁACH / RUFUZ – MetRyka FEAT. DJ SHOODEE PROD. MAŁACHDodaj komentarz